Kup książkę [edytuj książkę]

Kicia Kocia: w aptece

Zaczytaj się w nowych przygodach rezolutnej i odważnej Kici Koci. Tym razem Kicia Kocia wraz ze swoimi przyjaciółmi - Packiem, Adelką i Juliankiem - spędza cały dzień w aptece. Przekonaj się, jak wyglądała nowa przygoda Kici w książce "Kicia Kocia w aptece"!

Wraz z Kicią Kocią odwiedziliśmy już wiele miejsc: biblioteki, przedszkola, basen, las, lotnisko, byliśmy nawet w kosmosie! Uczyliśmy się gotować, segregować śmieci i grać w piłkę. Jaka przygoda czeka nas tym razem? Otóż wraz z Kicią Kocią spędzimy cały dzień w aptece. Zabawa w aptekę jest bardzo fajna, a z Kicią Kocią i jej przyjaciółmi jeszcze fajniejsza. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia serię o uroczej kotce, z pewnością zakocha się także w najnowszej części cyklu. Czas spędzony z sympatyczną i bystrą Kicią Kocią zawsze oznacza wspaniałą zabawę i dużo nowych praktycznych informacji dla najmłodszych.

"Kicia Kocia w aptece" to kolejna z tak uwielbianych przez dzieci w całej Polsce bestsellerowych książek autorstwa Anity Głowińskiej. Pisarka sama jest mamą, a także wielką sympatyczką książek dla najmłodszych. Jej tytuły nie tylko bawią i uczą, ale przede wszystkim pokazują dzieciom świat w prosty, przystępny i łatwy w odbiorze sposób.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-8265-304-5
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
07 VI 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają