Kup książkę [edytuj książkę]

Kodowanie dla dzieci

"Kodowanie dla dzieci" to idealna książka dla każdego dziecka, które interesuje się komputerami. Dowiedz się, jak wyglądają podstawy kodowania i jak stworzyć własną stronę!

Czy Twoje dziecko również uwielbia komputery i wszystko, co z nimi związane? Marzy o stworzeniu własnej gry i chce dowiedzieć się czegoś więcej o tych niezwykłych urządzeniach ponad to, co już wie? Z pewnością pomocna w tym będzie książka "Kodowanie dla dzieci", którą wydał Marc Scott specjalnie z myślą o najmłodszych Czytelnikach i fanach programowania.

Przede wszystkim pozycja napisana została w języku całkowicie dopasowanym do dzieci i nie zawiera skomplikowanych nazw ani zbyt wiele specjalistycznego języka. Nie musimy obawiać się, że nasze dziecko nic z niej nie zrozumie. Co więcej, również i dla nas to świetna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności informatycznych. Wydawanie komputerowi poleceń tak, aby robił to, co chcemy to prawdziwa sztuka. Warto więc zacząć już od najmłodszych lat i wspierać zainteresowania swojej pociechy. Z książki dowiesz się, między innymi: jak stworzyć kosmiczną grę, zaprogramować złudzenie optyczne lub wydawać polecenia gadającym duszkom!

"Kodowanie dla dzieci" to proste wprowadzanie w świat kodowania, które doskonale pokaże i przedstawi dziecku początku programowania. To dobry wybór dla każdego, kto chciałby efektywnie spędzać czas przed komputerem i interesują go nie tylko gry lub śmieszne filmy. Wbrew pozorom jest to książka rozwijająca różne umiejętności i pozwalająca na zapoznanie się bliżej z najnowszą technologią. Dla dzieci to okazja do zagłębienia się w swoje zainteresowania, a być może i sprawienia, że w przyszłości staną się zarówno pracą, jak i najlepszą rozrywką.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza księgarnia
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-10-13258-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
07 VI 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają