Kup książkę [edytuj książkę]

Władca soli i kości

Zanurz się w mrocznym świecie klątw i zakazanego pożądania.

Połowę jego twarzy znaczą rozległe blizny, a ekscentryczny sposób bycia i tajemniczość podsycają niepokojące plotki na jego temat. Lucian Blackthorn, nazywany Diabłem z Bonesalt, jest jedynym spadkobiercą bogatego i wpływowego rodu oraz właścicielem zabytkowej posiadłości, ale budzi postrach pośród przesądnych mieszkańców rybackiej miejscowości. Zawdzięcza ponurą sławę tragicznym wydarzeniom sprzed lat – samobójstwu żony i zaginięciu syna, o którego zamordowanie oskarżają go sąsiedzi.

Isadora Quinn nigdy nie mogła liczyć na wsparcie kogokolwiek prócz ciotki. Jej największym marzeniem jest wyjazd z Bonesalt i rozpoczęcie życia na nowo w miejscu, w którym ludzie nie będą spoglądali na nią z góry. Aby zebrać pieniądze na wyprowadzkę, dziewczyna decyduje się przyjąć posadę opiekunki cierpiącej na demencję matki Luciana. Nie wierzy w plotki, że wszyscy w rodzinie Blackthornów są obciążeni klątwą, a ludzi, którzy się do nich zbliżają, szybko spotyka tragiczny koniec. Wszystko zmienia się w chwili, gdy dziewczyna odkrywa przerażające sekrety, które od pokoleń skrywa ród jej pracodawców...

Tragiczna przeszłość i niepokojąca teraźniejszość łączą się przepełnionym gotyckim klimatem romansie autorstwa Keri Lake. Czy odważysz się wejść do świata pełnego tajemnic, w którym rządzi władca soli i kości?

Powieść spodoba się wszystkim czytelniczkom szukającym mocnych wrażeń. Opowieść idealna dla fanek Gothikany i Her Soul to Take.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383211978
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
16 V 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają