Kup książkę [edytuj książkę]

Do usłyszenia

Życie pisze najlepsze scenariusze

Sewanee Chester zawsze chciała zostać znaną aktorką. Niestety jej kariera zakończyła się, zanim na dobre nabrała rozpędu. W wyniku wypadku kobieta odniosła obrażenia, które przekreśliły jej szanse na dalszą pracę z kamerą. Teraz Sewanee jest lektorką audiobooków – wkłada w tę pracę cały swój talent i pasję, które kiedyś prezentowała na ekranie.

Kiedy Sewanee nie pracuje, odwiedza swoją ukochaną babcię w domu opieki. Od wypadku wszystko w jej życiu jest uporządkowane… do czasu, kiedy w Las Vegas na konwencie książkowym nieoczekiwanie spędza namiętną noc z czarującym nieznajomym.

Na co dzień Sewanee nie jest romantyczką. Życie rozczarowało ją zbyt wiele razy, żeby wierzyła w szczęśliwe zakończenia. Dlatego konsekwentnie odmawia nagrywania powieści romantycznych i erotyków, mimo że to właśnie od nich zaczęła się jej kariera. Kiedy jednak otrzymuje propozycję nagrania książki niedawno zmarłej autorki romansów, Sewanee postanawia przyjąć zlecenie – ale tylko dlatego, że rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, by opłacić opiekę nad babcią.

W nagraniach ma towarzyszyć jej Brock McNight, lektor, który jest równie seksowny, co skryty. Między Sewanee i Brockiem tworzy się więź, która dalece wykracza poza scenariusz nagrań.

Czy Sewanee będzie wystarczająco odważna, by podążać za swoimi marzeniami, nawet jeśli oznacza to ryzyko porażki? I czy jej stare marzenia w ogóle pasują do nowego życia?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383214313
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
16 V 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają