Kup książkę [edytuj książkę]

Boże Narodzenie z Manią i Tyniem

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle radosny, spędzany w gronie najbliższych czas. Długoletnie zwyczaje warto przekazywać z pokolenia na pokolenie. Chcąc wytłumaczyć pociechom, skąd się wzięły i na czym polegają świąteczne tradycje, warto sięgnąć po książkę "Boże Narodzenie z Manią i Tyniem", której autorką jest Magdalena Młodnicka.

Główni bohaterowie książki, Mania i Tynio, niezwykle interesują się krzątaniną, która odbywa się na ich oczach. Wszystko naokoło wydaje się inne niż na co dzień, a ludzie spieszą się i pokrzykują radośnie.

Kiedy tata wyciąga ze strychu wielkie pudło, w którym znajdują się piękne ozdoby, rodzeństwo pyta go, skąd to całe zamieszanie. Usłyszawszy, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, Mania i Tynio pragną jak najwięcej dowiedzieć się o tym magicznym czasie. Z pełnym zapałem rozpakowują więc pudła z bombkami, przyglądają się procesowi powstawania pachnących pierniczków i innych potraw, a w wigilijny wieczór wspólnie z najbliższymi zasiadają do stołu. Niespodziewanie ktoś puka do drzwi. Kim okaże się tajemniczy gość? Jakie prezenty Mania i Tynio znajdą pod choinką?

"Boże Narodzenie z Manią i Tyniem" to kartonowa, solidna książka, doskonale oddająca istotę świąt. Piękne ilustracje oraz okienka i inne ruchome elementy, pod którymi kryją się niespodzianki, zachwycą i rozwiną wyobraźnię zarówno młodszych, jak i nieco starszych dzieci. Pozycja idealna, aby spędzić czas w rodzinnym gronie i poczuć magiczną atmosferę białych świąt.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jupi Jo
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788381445863
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
13 V 2023 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają