Kup książkę [edytuj książkę]

Miś Pracuś. Zabawy na wsi

Seria książeczek edukacyjnych dla najmłodszych "Miś Pracuś" skierowana jest do dzieci w okolicach wieku 2-4 lat. W każdej z książeczek w serii tytułowy miś odwiedzi i zobaczy różne miejsca, pozna nowe zwierzęta i nauczy się wielu nowych czynności. Raz wsiądzie do karetki pogotowia, spróbuje swoich sił w pociągu, czy wzniesie się ku niebiosom w samolocie. Książeczki z serii "Miś Pracuś" są bardzo przemyślane, świetnie wpływają na rozwój dziecka i są wypełnione kolorowymi ilustracjami.

"Miś Pracuś. Zabawy na wsi" autorstwa Benji Daviesa to kolejna część z całej serii o pracowitym misiu. Tym razem dziecko wraz z rodzicami i kolorową książeczką pełną bajkowych ilustracji oraz przesuwanych elementów pozna typowe prace wykonywane na wsi. Wizyta w gospodarstwie rolnym pełna będzie wiejskich zwierzątek, maszyn rolniczych i prac znanych każdemu z przysłowiowych wypadów na wieś do dziadków. Z misiem Pracusiem będzie nauka, zabawa i kupa siana, znaczy śmiechu. To gdzie ta stodoła?

Seria "Miś Pracuś" wydawnictwa Wilga to zestaw kilku książeczek edukacyjnych dla dzieci, których bohaterem jest sympatyczny i bardzo pracowity miś. Autorem całej serii jest Benji Davies - reżyser animacji filmowych, autor książek dla dzieci oraz ilustrator. Seria zawiera przygody tytułowego misia, razem z którym dziecko pozna m.in. wiele miejsc pracy. Wśród pozostałych książek z serii "Miś Pracuś" znajdziemy: "Miś Pracuś. Na budowie", "Miś Pracuś. Zabawy w parku", "Miś Pracuś. Straż pożarna", "Miś Pracuś. Karetka pogotowia", "Miś Pracuś. Pomocnik Mikołaja", "Miś Pracuś. W samolocie", "Miś Pracuś. W pociągu".

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wilga
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788328097346
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
13 V 2023 (10 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają