Kup książkę [edytuj książkę]

Psi Patrol. Na miejsca! Gotowi! Ratuj!

Dzieci uwielbiają słuchać opowiadań o przygodach swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Wielką sympatią darzą zwłaszcza postacie ratujące od wszelkich opresji. Zupełnie nie dziwi więc ogromna sympatia skierowana w stronę piesków z Psiego Patrolu. Książka "Psi Patrol. Na miejsca! Gotowi! Ratuj!" od Media Service Zawada zabierze młodych czytelników do świata szybkich samochodów i pełnych emocji wyścigów.

Chłopiec o imieniu Ryder zgromadził wokół siebie nie byle jakie pieski. Wszystkie posiadają bowiem moce, dzięki którym są w stanie ratować inne zwierzęta oraz mieszkańców Zatoki Przygód z różnych opresji. Każdy psiak posiada pojazd o innym działaniu. Dzięki temu załoga może ruszać na ratunek nie tylko na lądzie, ale również na wodzie, a nawet w powietrzu! Tym razem czworonożni bohaterowie wcielają się w rolę mechaników legendarnego kierowcy Whoosha podczas wyścigu Zatoka Przygód 500. W trakcie jazdy okazuje się jednak, że nie jest on w stanie kontynuować rajdu i prosi Marshalla, by ten go zastąpił. Jak piesek zareaguje na propozycję swojego idola? Czy uda mu się ukończyć wyścig?

Wszystkie odcinki przygód niezwykłych piesków cieszą się ogromną popularnością. Książka "Psi Patrol. Na miejsca! Gotowi! Ratuj!" oraz inne opowiadania z serii sprawiają, że młodzi czytelnicy mogą już nie tylko oglądać, ale również słuchać o kolejnych niesamowitych akcjach ekipy Rydera. Wielkie, kolorowe ilustracje zachęcają do zgadywania, co tym razem czeka pieski, dzięki czemu książka zapewnia jeszcze lepszą zabawę.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382822311
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
13 V 2023 (21 dni temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają