Kup książkę [edytuj książkę]

Dlaczego jemy rośliny

Publikacje z serii "Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" to wyjątkowa okazja do nauki nowych rzeczy. Książki okazują się także wspaniałą pomocą dla rodziców, którzy chcą w prosty sposób przybliżyć swoim pociechom nieco bardziej skomplikowane tematy.

Świat roślin jest fascynujący. Dzięki lekturze pt. "Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć. Dlaczego jemy rośliny? Sekrety owoców, warzyw i zbóż" najmłodsi mogą dowiedzieć się, skąd pochodzą warzywa i owoce, a także odkryć, w jaki sposób powstają ich nowe odmiany. Autorzy książki w prosty sposób przybliżają temat modyfikacji genetycznych, skupiając się również na tym, czy jest to bezpieczne. Dzięki tej książce pociechy dowiedzą się również, dlaczego ludzie jedzą konkretne odmiany roślin i przekonają się, czy warzywa i owoce zawsze były jadalne. Publikacja z edukacyjnej serii zawiera nie tylko wiele interesujących treści, ale jest także wyjątkowo dowcipna i pełna kolorowych ilustracji, wykonanych przez hiszpańskiego humorystę.

"Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć. Dlaczego jemy rośliny? Sekrety owoców, warzyw i zbóż" to publikacja dla dzieci, które lubią poznawać świat. Książeczka jest kierowana zarówno do starszych przedszkolaków, jak i uczniów młodszych klas. Pozycje z serii "Chcę wiedzieć! Akademia Mądrego Dziecka" poruszają wyjątkowo interesujące tematy, które rozbudzają dziecięcą ciekawość. Zaletą tym publikacji są ponadto nowoczesne, przyciągające spojrzenia ilustracje, które sprawiają, że zrozumienie treści staje się jeszcze łatwiejsze. Co więcej, spędzanie czasu z książkami z tego cyklu sprawia prawdziwą frajdę, umożliwiając połączenie nauki z dobrą zabawą.

W serii "Chcę wiedzieć! Akademia Mądrego Dziecka" poruszane są tematy o innych kulturach, mikroorganizmach, Kosmosie czy też geografii. Szukając wartościowych książek dla młodszych pociech, warto sięgnąć po tytuły oferowane w ramach tego edukacyjnego cyklu.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harperkids
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788327670649
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
24 I 2023 (7 dni temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają