Kup książkę [edytuj książkę]

Smopsy

Smoki... Ach, te majestatyczne stworzenia rozgrzewają niejedną wyobraźnię. Jednak jakie są naprawdę? Czy to podstępne bestie? A może przyjazne istoty, które cenią sobie przede wszystkim przyjaźń? Na te pytania odpowiedź znajdziecie w książce "Smopsy", która rozbawi Ciebie i Twoje dziecko, a także wzbogaci o ważną życiową mądrość.

Wściekły Jaromir z Arkony, pogromca bestii, tropi smoki, aby je zlikwidować. W końcu udaje mu się namierzyć trzy sztuki smoków - przepełniony gniewem zamierza je zniszczyć. Tymczasem smoki okazują się nadzwyczaj łagodnymi, prowadzącymi życie społeczne stworzeniami. Żadne z nich bestie! Zaprzyjaźniają się one z wiedźmą Świętosławą, która przyjmuje je pod swoją pieczę, zapewniając im magiczną opiekę. Smoki nie mają w ogóle zamiaru walczyć z wściekłym Jaromirem - pogromcą bestii. Ich przyjaciółka, wiedźma Świętosława, musi im pomóc, przez co tworzy magiczny korytarz czasu, którym mogą bezpiecznie uciec, chroniąc się przed gniewem Jaromira.

Czy smokom uda się uciec? Co odnajdą one w korytarzu czasu i jaki to będzie miało wpływ na ich przyjaźń? "Smopsy" to przewrotna oraz komiczna historia przedstawiająca siłę złości (która powstaje podczas dokuczania w dzieciństwie) oraz sile wielkiej przyjaźni, która dla drugiej istoty ma moc przenieść nawet góry.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Literatura
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382080377
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
21 I 2023 (10 dni temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają