Kup książkę [edytuj książkę]

Jestem warta miliony!

"Jestem warta miliony!" to biografia dziewczynki, która miała trudną drogę życiową. Tytuł książki narodził się spontanicznie w moim miejscu pracy, a mianowicie w salonie fryzjerskim w Holandii. Jestem warta miliony! nie ma nic wspólnego z dobrami materialnymi. Miałam na myśli miliony miłych słów, miliony przyjemności, miliony przyjaciół, miliony wartości, miliony pozytywnej energii. Po prostu miliony wszystkiego najlepszego. Książka wprowadzi Cię w świat mojego dzieciństwa i pokaże, że ze złego może powstać coś dobrego. Musisz tylko znaleźć odpowiedni klucz do swoich marzeń.

Miłej lektury!

Monika Brinkman-Mączka


[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 I 2023, 11:43:40 (25 dni temu)
0 0
W życiu bywa różnie, wzloty i upadki, cienie i blaski, czasem wiatr w oczy, czasem w żagle w rejs po marzenia.. A rodzina? Ma wspierać, dawać poczucie bezpieczeństwa, pocieszać... A co gdy zabraknie w rodzinie miłości? Życie Moniki nie było usłane różami.. Nieudane życie dorosłych odcisnęło swoje piętno na dziecku, które szybko musiało dorosnąć by móc przeżyć. A mimo to dała radę, osiągnęła tak wiele i nie straciła nadziei na lepsze jutro, wiary w ludzi i siebie. Jestem warta miliony!!! Miliony miłości, radości, przyjaciół... Ty też jesteś warta miliony!! Czego tylko pragniesz! Poczuj to!!! Jesteś tego warta! Monika Brinkman Maczka historia prawdziwa!
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Poligraf
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788381597289
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
06 I 2023 (25 dni temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają