Kup książkę [edytuj książkę]

Głos sumienia

Kolejna niesamowita książka jednej z najbardziej znanych pisarek obyczajowych na świecie. Poznaj historię uczniów Saint Ambrose Preparatory w powieści "Głos sumienia" doskonałej Danielle Steel. Zobacz, co kryje się za murami miejsca, w którym rodzą się przyszłe elity społeczeństwa.

Saint Ambrose Preparatory to jedna z najbardziej elitarnych szkół dla chłopców. Jej absolwentami są najwięksi politycy, ludzie świata filmu i biznesmeni. Można rzec, że stawiając pierwszy krok w tej szkole, wiedzą, jakie życie czeka na nich, kiedy już opuszczą jej mury ? pełne respektu, bogactwa i przywilejów. Czy to nie brzmi pięknie? Może wręcz zbyt pięknie.

Wszechobecna opinia na temat Saint Ambrose Preparatory to tak naprawdę tylko jedna strona medalu, ta zdecydowanie bardziej lśniąca. Z drugiej strony są dni pełne braku wiary w siebie, samotności i niepewności uczuć swoich oraz najbliższych ludzi. Obok tych mrocznych myśli uczniowie szkoły odczuwają to, co niemalże każdy ich równolatek. Pragną czerpać z życia i odkrywać to, co świat ma do zaoferowania.

Pewnego dnia w szkole ma miejsce coś bardzo dla niej nietypowego. W jej szeregi zostaje przyjętych ponad sto uczennic. W miejscu, które dotychczas było miejscem typowo męskim, w takim przypadku wystarczy tylko jeden ruch, aby wszystko odwróciło się do góry nogami. Przed uczniami pojawi się nowy przedmiot, z którego nie będą mieć wystawianych ocen do dziennika. Czy uda się im uniknąć błędów, do których może doprowadzić ich młode myślenie, czy wręcz poddadzą mu się, aby poznać inne życie? W jaki sposób zinterpretują oni swoje wewnętrzne głosy?

Danielle Steel to jedna z najbardziej znanych amerykańskich pisarek. W swoim dorobku ma już ponad sto pozycji, które w większości gościły na listach bestsellerów i pojawiają się na nich do tej pory, co zapewniło jej wpis do "Księgi Rekordów Guinnessa". Niektóre książki z jej licznego dorobku to "Szczęście w nieszczęściu", "Zwycięzcy", "Lustrzane odbicie" oraz powieści z cyklu "Co 2 tygodnie".

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Między Słowami
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-240-7122-7
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: krystyna23
31 X 2022 (miesiąc temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają