Kup książkę [edytuj książkę]

Tirona. Grzechy krwi

Jesper dorasta i coraz bardziej interesuje się sprawami swojej rodziny. Ojciec stara się trzymać go z daleka od mafijnych spraw, ale chłopak robi się do niego coraz bardziej podobny. Magdalena Winnicka stworzyła książkę "Tirona. Grzechy krwi", gdzie ukazała losy niektórych bohaterów z serii "Grzechy mafii".

Jesper zostaje przedstawiony w momencie, gdy wkracza w mafijny świat. Zanim to się stało, jako 12-letni chłopiec zakochał się w koleżance z klasy, a kiedy po kilku latach chciał ją poślubić, Amiya została porwana. Dziewczyna pochodzi z Indii. Miała bardzo konserwatywnych rodziców, którzy nie okazywali jej żadnego szacunku. Gdy miała zaledwie 12 lat, została sprzedana przyszłemu mężowi, jednak za mąż miała zostać wydana po ukończeniu 18 lat. Amiya jest przeciwna temu małżeństwu i to właśnie Jesper pomaga jej uciec z domu. A po latach to Tirona musi szukać swojej narzeczonej?

Akcja książki jest bardzo dynamiczna i obfituje w wiele zaskakujących zwrotów akcji. Winnicka pokazuje, że dla głowy rodziny Tironów wcale nie jest najważniejsza mafia. Kosta najbardziej ceni swoją rodzinę i skupia się na pomaganiu innym. Właśnie to stara się przekazać swoim dzieciom.

Niezwykła historia o miłości aż po grób. Czy Jesper zdoła odnaleźć Amiyę, która zdawała się być kobietą jego życia? Czy będzie godnym następcą swojego ojca i pomimo młodego wieku poradzi sobie z przeciwnościami, jakie stawia przed nim okrutny los?


Seria Grzechy krwi

1. Tirona
2. Gehenna
3. Va banque
4. Finisz

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Muza
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788328720138
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
27 IV 2022 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają