Kup książkę [edytuj książkę]

Siedem dni

Niezwykła opowieść o prawdziwej przyjaźni, która okazała się silniejsza niż śmierć, o miłości ponad życie, poświęceniu, walce o lepszą przyszłość.

Wiktor to bardzo zdolny młody człowiek, który nigdy nie czuł wsparcia ze strony rodziców. Rozpoczął więc życie na własny rachunek, wyprowadził się do Ameryki, poznał dwóch kumpli i postanowili we trójkę szybko i bez wysiłku zdobyć pieniądze, oczywiście nielegalnie. Pewnego dnia wydarzyło się jednak coś, przez co życie całej trójki diametralnie się zmieniło. Wylądowali w więzieniu, ale Wiktor, dzięki swoim umiejętnościom komputerowym, otrzymał życiową szansę – zaproponowano mu pracę w NASA. I w tym momencie rozpoczęło się jego nowe, szczęśliwe życie: świetna praca, awans zawodowy, miłość, żona, dziecko, nowi przyjaciele (choć o kumplach tkwiących w więzieniu nigdy nie zapomniał). Sielanka nie może jednak trwać zbyt długo, a szczęście okazuje się przelotną chwilą, gdyż właśnie wtedy, gdy wydawało się, że nic złego nie może się wydarzyć, a jego życie jest poukładane, okazało się, że do Ziemi zbliża się ogromna asteroida, świat skończy się za siedem dni, a jedyna szansa na przetrwanie to dotarcie do rakiety kosmicznej, która wybrańców zabierze na stację kosmiczną, gdzie rozpoczną nowe życie. Jednak, jak łatwo się domyślić, nie tylko Wiktor i jego rodzina postanowili ocalić się od zagłady i zmierzą do promu kosmicznego. Droga okazuje się niezwykle niebezpieczna, obfitująca w wiele przygód, a finał…


[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-8119-916-2
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
23 III 2022 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają