Kup książkę [edytuj książkę]

Hotelowa klątwa. Potęga myśli

Niedaleko pada kryminał od… romansu. Fanom tych obu gatunków z pewnością przypadnie do gustu książka Tadeusza Daniela Kurmana Hotelowa klątwa.

Potęga myśli. Pierwsza część jest poradnikiem bioenergoterapeuty, która przedstawia szereg technik umożliwiających czytelnikowi osiągnięcie upragnionego celu. Autor ukończył Studium Psychotroniki i, opierając się na własnym doświadczeniu, pokazuje, że umysł ludzki ma siłę sprawczą, a wszystko zależy od naszego sposobu myślenia o sukcesie i realnych działań, jakie warto podjąć.

Druga część, fabularna, skupia się na historii Grażyny – pani komisarz, która ma za sobą przykrą przeszłość i chce się z nią rozliczyć. Została zgwałcona przez pijaka i kobieciarza, Jana Żabona, a po latach pojawia się szansa, żeby w końcu go aresztować. Akcja policyjna przeprowadzona w pociągu przyjmuje jednak zaskakujący obrót, który całkowicie odmieni życie głównej bohaterki. Grażyna musi również uporać się z zalotami Zenka, komendanta, który chce się jej oświadczyć. Czy ostatecznie Grażyna uwolni się od przykrej przeszłości i będzie szczęśliwa? Czy Jan Żabon zapłaci za popełnione czyny karalne? Co mają wspólnego Indianie ze stadniną koni w Koniakach?

Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w książce Tadeusza Daniela Kurmana Hotelowa klątwa. Potęga myśli, która dzięki dynamicznej akcji i zaskakującej fabule dostarcza niesamowitych wrażeń czytelniczych już od pierwszych stron.


[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-8119-899-8
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
22 III 2022 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają