Kup książkę [edytuj książkę]

Jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki

Któż z nas nie zastanawiał się, jakby to było pięknie zamieszkać w tropikach. Okazuje się, że nie jest to marzenie zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Coraz więcej Polaków - w tym także autor książki „Jak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki” Marek Lenarcik - decyduje przenieść się w region świata o znacznie przyjemniejszym klimacie.

W przewodniku-poradniku punkt po punkcie pokazuje, jak się do tego zabrać i jak krok po kroku to wszystko realizować, aby zminimalizować rozczarowania (uniknąć ich chyba się nie da) i w końcu znaleźć swoje miejsce w życiu i na ziemi.

Książka przeznaczona jest dla wszystkich (chociaż głównie dla mężczyzn), którzy stają przed najważniejszym wyborem w życiu – co dalej: Jak żyć? Z kim żyć? Gdzie żyć? I za co (oczywiście za pieniądze, ale jakie?) albo z czego? Przypomina elementarne poradniki „dla opornych” przekonujące, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. ”). Lenarcik zwraca uwagę na to, co bezwzględnie należy wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji: praca, możliwości biznesowe, koszty życia; pogoda; kultura, religia, język; bezpieczeństwo; życie towarzyskie; jedzenie; przepisy imigracyjne; przeprowadzka i możliwości podróżowania. I prowadzi czytelnika przez Tajlandię, Birmę, Kambodżę, Meksyk, Brazylię, Ekwador i Kolumbię.


[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-8119-914-8
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
21 III 2022 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają