Kup książkę [edytuj książkę]

Odrodzenie Feniksa

Odrodzenie feniksa” to kontynuacja bestsellerowej powieści Moniki Skabary „Dziewczyna feniksa”. Poznaj pełną zwrotów akcji, gorąca historię o zawiłej drodze do szczęścia.

Ava ze złamanym sercem ucieka do Stanów. Cztery lata później z pomocą przyjaciółki powoli buduje swoje życie na nowo. W Houston udaje się jej wreszcie zrealizować wielkie marzenie o otwarciu własnej galerii sztuki. Spełnia się jako malarka i matka. Gdy wydaje się, że osiągnęła w końcu wewnętrzny spokój i pogrzebała demony przeszłości, w jej życiu pojawia się Salvatore, tajemniczy mężczyzna budzący w niej skrajne uczucia. Wytrwale, choć bezskutecznie stara się ON zburzyć mur nieufności, którym otoczyła się Ava po traumatycznych przeżyciach.

Ava i Iris wybierają się na największy międzynarodowy konwent tatuażu w Miami. Tam na drodze Avy znów staje Feniks. Czy Finnowi uda się odzyskać jej miłość i zaufanie? Co zrobi, gdy pozna wielką tajemnicę, którą ukrywa przed nim kobieta? I czy Salvatore, zakochany w Avie Włoch, jest tym, za kogo się podaje?

Dawni wrogowie są blisko i wciąż mają na celowniku rodzinę Avy… i Finna. Czy ich miłość zdoła odrodzić się z popiołów, silniejsza niż kiedykolwiek?

Odrodzenie feniksa” to sprawne połączenie gorącego romansu z pełną zwrotów akcji powieścią sensacyjną. Nie brakuje tu także poruszających wątków obyczajowych, Monika Skabara kreśli bowiem wyrazisty portret mądrej i silnej kobiety, dla której nie ma przeszkody nie do pokonania. Emocjonująca, a jednocześnie budująca historia, od której nie oderwiesz się nawet na chwilę.


Seria Dziewczyna Feniksa

1. Dziewczyna Feniksa
2. Odrodzenie Feniksa

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367137232
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
31 I 2022 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają