Kup książkę [edytuj książkę]

Tuż obok

„Tuż obok” to książka będąca prośbą o pomoc. Każdy, kto ją kupi, wesprze autorkę chorującą na SM, w zbieraniu środków na leczenie, rehabilitacje i środki medyczne.

Zbiór odrębnych opowieści, ale jest pewne, że "wszystko, o czym przeczytasz, mogło, może, lub dzieje się tuż obok".W każdej historii tytuł ma kluczowe znaczenie. Przekonujemy się o tym,stopniowo zmierzając do zaskakującego zakończenia. Bohaterowie opowiadań to przeciętne osoby, z którymi można, choć nie zawsze powinno się utożsamiać. W całości nie brakuje wymownych aluzji, dygresji, groteski, ironii, tragizmu, dobrego humoru, czy pytań zmuszających do krytycznej refleksji.Urodzona w trakcie burzy w 1083 roku, zażywająca medyczną marihuanę, niepełnosprawna kobieta z marzeniami. Przyjęła życiowe motto: "nie pójdę bo nie mogę, ale dojdę, bo chcę" i marzy nieśmiało, żeby okazało się prawdziwe. O ile istotne raczej nie zacznie znów chodzić, coś przecież może...


[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-8119-109-8
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
06 XII 2021 (10 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają