Kup książkę [edytuj książkę]

Idealna żona

W IDEALNEJ ŻONE (Thriller psychologiczny Jessie Hunt – tom nr 1) Jessie Hunt, która zdobywa zawód profilera, jest pewna, że w końcu zostawiła za sobą mrok dzieciństwa. Ona i jej mąż Kyle właśnie przeprowadzili się z ciasnego mieszkania w centrum Los Angeles do rezydencji w Westport Beach. Awans Kyle'a sprawia, że teraz śpią na pieniądzach. Jessie jest bliska zdobycia tytułu magistra z psychologii sądowej, który stanowi ostatni krok do spełnienia jej marzenia o zostaniu profilerem kryminalnym.
Jednak wkrótce po ich przybyciu w nowe miejsce, Jessie zaczyna zauważać serię dziwnych wydarzeń. Zarówno sąsiedzi, jak i ich opiekunki do dzieci wydają się skrywać tajemnice. Tajemniczy klub jachtowy, do którego Kyle desperacko chce się przyłączyć, jest pełen zdradzających mężów i rządzi się własnymi niepokojącymi zasadami, a notoryczny seryjny morderca przetrzymywany w szpitalu psychiatrycznym, gdzie Jessie odbywa praktyki potrzebne do ukończenia studiów, wydaje się wiedzieć więcej o jej życiu niż to normalne lub bezpieczne.
Gdy jej świat zaczyna się rozpadać, Jessie zaczyna kwestionować wszystko wokół siebie - w tym własne zdrowie psychiczne. Czy naprawdę odkryła niepokojący spisek pogrzebany w słonecznym, bogatym nadmorskim miasteczku w południowej Kalifornii? Czy wielokrotny morderca, którego bada, naprawdę zna pochodzenie jej prywatnych koszmarów w jakiś niewyjaśniony sposób?
A może to jej własne udręki z przeszłości w końcu się po nią zgłosiły?

IDEALNA ŻONA to dynamiczny thriller psychologiczny z niezapomnianymi postaciami i napięciem, które przyprawi każdego o przyspieszone bicie serca. Jest to pierwsza książka z nowej porywającej serii, która sprawi, że będziesz przewracać strony do późnej nocy.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Google Commerce Ltd
Rok wydania: 2021
ISBN: 9781094346663
Ocena: 3
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
03 XI 2021 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają