Kup książkę [edytuj książkę]

Ogień zagłady

Co przyniesie wielka wojna Danów ze Swionami? Kto przeżyje, a kto polegnie? I co stanie się z tronem Norwegii?

Ivar poszerza swoje wpływy w angielskich królestwach. Nowe sojusze bywają kłopotliwe i dopiero nadchodzące bitwy pokażą, kto jest prawdziwą potęgą. Władza nad żywiołem niekiedy bywa okupiona straszliwą ceną.

Narodziny potomków wielkiego wojownika niosą nadzieję na umocnienie chwały potężnego królestwa, jednak na horyzoncie już rysuje się widmo zdrad, oszustw i nielojalności, które wypalą niezatarte piętno i zmuszą bohaterów do krwawej zemsty.

Wielka wojna między braćmi wybuchnie w chwili, gdy rozkład sił na kontynencie znowu ulega zmianie, bo do głosu dochodzi autorytet Rzymu.

Wbrew pozorom zwycięstwo nie zawsze jest lepsze od porażki. Czy wrota Valhalli już na zawsze pozostaną dla zdrajcy zamknięte?

Daniel „Dantez” Komorowski – od zawsze zainteresowany średniowieczem, ówczesnymi wojami i bitwami. Najbardziej zafascynowali go wikingowie, dzięki czemu powstała ta książka.

Cykl - "Furia wikingów"


1) Furia wikingów
2) Gniew Północy
3) Potęga zemsty
4) Czas chaosu
5) Ogień zagłady
6) Szał bitewny

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 01 X 2022, 10:29:15 (8 miesięcy temu)
0 0
Na tej części kończy się moja przygoda z Ivarem i spółką. Sama się sobie dziwię, że dobrnęłam aż tutaj. Niestety (a może na szczęście), w bibliotece nie ma kolejnych części, a kupować ich nie zamierzam, bo szkoda moich pieniędzy, i lasów szkoda na coś takiego. Książka słaaaba jak cała seria. Język na poziomie ucznia podstawówki, korekta chyba też robiona przez ucznia podstawówki (i to takiego trójkowego). Postaci jak chorągiewki na wietrze, nijak nie potrafiłam zrozumieć ich motywacji. Zdradzają chyba tylko po to, że coś się musi w książce dziać. A jak przeczytałam, że papież przybył do Paryża i stoi nad LOARĄ, to już mi witki opadły. Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś przeczytał już absolutnie wszystkie książki świata i naprawdę nie ma co czytać.
Oceniam książkę na: 2.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
08 X 2021 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają