Kup książkę [edytuj książkę]

Gra Luizy

Toksyczna, złożona i przepełniona skrajnymi emocjami historia relacji ojca i córki. Napięte relacje pełne miłości i nienawiści, a w tle wielkie pieniądze i walka o władzę. Trzymająca w napięciu fabuła uderza w wiele czułych punktów. W tej historii nic nie jest oczywiste. „Gra Luizy” do emocjonalny rollercoaster i świetna propozycja dla fanów „Sukcesji”, „Obsesji Eve” czy „Gambitu królowej”.

Luiza jest bezkompromisowa, bezpośrednia i bezczelna. Wywołuje skrajne emocje. Do czego jest w stanie posunąć się młoda dziewczyna, która fascynuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn? Czy wielki biznes to przestrzeń, w której relacja ojca z dzieckiem może rozkwitać? Wreszcie, jak wiele prawd musimy ukrywać w obawie przed światem?

Autorka, Anna Robak-Reczek, rozprawia się w "Grze Luizy" z rodzicielską miłością i nienawiścią, a także damsko-męską walką o miłość i władzę. To niezwykłe połączenie powieści obyczajowej z elementami thrillera, które hipnotyzuje i wciąga bez ostrzeżenia.

Gra Luizy” to historia, którą możecie czytać, ale również słuchać w formie serialu audio z gwiazdorską obsadą (Aleksandra Linda i Bogusław Linda). Anna Robak-Reczek wygrała konkurs Empik Go STORY na najlepszy scenariusz słuchowiska – Empik GO i Wydawnictwo W.A.B. zdecydowali, że historia ta to nie tylko świetny pomysł na serial audio, ale również na powieść – to wyjątkowy projekt i pierwsza taka historia na rynku wydawniczym.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: WAB
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788328091153
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
03 VIII 2021 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają