Kup książkę [edytuj książkę]

Pokrzywdzona. Niezapomniane chwile.

Ładna, inteligentna, miła, a jednak życie nie rozpieszcza Emilii. Gdy w końcu odchodzi od męża, który latami nią poniewierał, wydaje się, że ma jeszcze szanse na szczęście i miłość. Tymczasem choć jest ostrożna, wciąż poznaje niewłaściwych mężczyzn. Pewnego dnia trafia na Pawła. Zaangażowany, seksowny, normalny, kochający. Czyżby to było TO? Pokrzywdzona jest wciągającą i pouczającą książką o budowaniu związku i nowego życia po przejściach.
Co jednak okaże się rzeczywistością, a co manipulacją?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 13 VII 2021, 21:02:37 (rok temu)
0 0
"Pokrzywdzona. Niezapomniane chwile." Emilia po rozstaniu z mężem, postanawia miłość znaleźć w internecie na portalu randkowym. Ma spore wymagania, ale jako kobieta po wieloletnim nieszczęśliwym małżeństwie chciałaby trafić na lepszego mężczyznę. Po kilku beznadziejnych przypadkach trafia na Pawła. Czy to będzie to?

Książkę dobrze się czyta, chociaż napisana jest językiem bardzo prostym, czasem wręcz potocznym.
Z ciekawością przechodziłam przez kolejne strony i dopingowałam Emi.
Nie każdemu może przypaść do gustu, ale myślę że jest to warta uwagi autorka.

PS. Zdecydowałam się przeczytać tę lekturę między innymi dlatego, że oboje z mężem mamy imiona głównych bohaterów. Ciekawość zwyciężyła, ale mam nadzieję że nasza historia będzie zupełnie inna.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 08 VII 2021, 21:40:38 (rok temu)
0 0
Książka mimo że minimalistyczna w słowach, to bardzo trafiająca do serca. Bardzo się zżyłam z główną bohaterką, która miała nieszczęśliwe małżeństwo i mimo że jestem w zupełnie innym miejscu w życiu, to potrafiłam się z nią utożsamić. Duży plus za to Świetnie zostały też ukazane relacje międzyludzkie. Poszukiwanie miłości to niełatwy temat, bo bardzo często wykorzystywany w literaturze i bałam się, że nie znajdę tu nic nowego. Jednak był tu pewien powiew świeżości w postaci lekkiego wątku kryminalnego. Mimo że to obyczajówka to było wciągająco jak w niejednym thrillerze Bardzo kibicowałam bohaterce, żeby w końcu jej wyszło, a jak faktycznie skończyły się jej poszukiwania miłości, to już musicie sami przeczytać, żeby się przekonać
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 02 VII 2021, 00:13:28 (rok temu)
0 -1
Emi to kobieta, która wyszła za mąż, za mężczyzną myślącym tylko o sobie. Po zamążpójściu nie była przygotowana psychicznie na nagłą zmianę w zachowaniu swojego wybranka. Była w tym związku nieszczęśliwa. W końcu dojrzała i przeprowadziła się wraz z synem do małego mieszkanka, odchodząc od męża. Nareszcie odzyskała wolność. Jednak czuła, że brak jej normalnego faceta u boku. Zapragnęła prawdziwej miłości. Zapisała się na portal randkowy, lecz trafiała cały czas na nie tego "odpowiedniego" faceta. W końcu spotkała Pawła. Czy to będzie prawdziwa miłość? Jak potoczą się dalsze losy bohaterki? Warto przeczytać tę książkę i z niecierpliwością czekam na dalsze losy bohaterki.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Ridero
Rok wydania: -
ISBN: 9788381890663
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: cafeetlivre
25 VI 2021 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają