Kup książkę [edytuj książkę]

Oszukany czas

Marta jest kobietą, która głęboko w sercu nosi tęsknotę za tym, co wydarzyło się w przeszłości. Próbując na nowo ułożyć swoje życie, wiąże się z o wiele starszym Robertem, bardzo dobrze sytuowanym człowiekiem sukcesu. Kiedy pewnego razu wybiera się z partnerem na spotkanie biznesowe, nie wie, że spotka tam mężczyznę, który dawno temu złamał jej serce. Jej pierwsza prawdziwa miłość, Kamil Wilczyński, pojawia się ponownie w jej życiu, zupełnie jakby minione osiem lat było tylko snem. Nadal tak samo przystojny, nieco bezczelny, pewny siebie i także pełen żalu. Czy spotkanie dawnych kochanków sprawi, że tajemnice przeszłości zostaną w końcu wyjaśnione, zadawnione urazy wybaczone, a stracony
czas nadrobiony?

Na te pytania nie ma łatwych odpowiedzi, zwłaszcza że bohaterowie uwikłani zostają w dramatyczną historię rodem z filmów akcji. Zdrada, tajemnice, namiętność, miłość i mafijne powiązania.

Bo czy można naprawić swoje życie, kiedy oszukano czas?

Pierwszy tom nowej, emocjonującej serii o intrygach, gangsterach i budującej sile miłości.


Seria Oszukany czas

1. Oszukany czas
2. Słaby punkt

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 07 IX 2021, 17:51:42 (ponad 3 lat temu)
0 0
Oszukany Czas jest bardzo ciekawą powieścią. Zdecydowanie przypadła mi do gustu. Jest to opowieść o młodzieńczej miłości Marty i Kamila. Niestety jak to w życiu bywa nie wszystko idzie tak jak trzeba, Kamil wyjeżdża na misje do Afganistanu. Kiedy wraca po 8 latach, okazuje się, że jego ukochana ułożyła już sobie życie ze starszym od siebie Robertem... co z tego wyniknie? Przeczytajcie, bo naprawdę warto! Dużo się dzieje.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 01 IX 2021, 18:03:58 (ponad 3 lat temu)
0 0
Czy młodzieńcza miłość ma szansę przetrwać?
Marta i Kamil są zakochani w sobie, niestety Kamil wyjeżdża na misję wojskową do Awganistanu. Po szokujących przeżyciach na misji Kamil nie daje znaku życia przez osiem lat. Marta nie wie co się z nim dzieje. W końcu układa sobie życie z dużo starszym Robertem, któremu ratuje życie oddając mu swój szpik. Nagle pojawia się Kamil, robiąc interesy z Robertem.
Czy Marta zostanie z Robertem? Czy wybaczy Kamilowi? Kim naprawdę jest Robert? Kim naprawdę jest Kamil? Jeśli chcesz się dowiedzieć to przeczytaj koniecznie tę książkę.
Książka posiada zaskakujące zakończenie oraz nie mogę się doczekać kolejnych losów bohaterów.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 31 VIII 2021, 07:37:43 (ponad 3 lat temu)
0 0
Marta i Kamil. Mieli być zawsze razem, ale Kamil wyjechał i przez osiem lat nie dawał znaku życia. Dziewczyna ułożyła sobie życie z dużo starszym Robertem. I wtedy znowu wrócił. On, jej miłość, jej wszystko... Co zrobi Marta? Historia wydaje się banalna i tak też na początku jest. Dziewczyna miota się między dwoma mężczyznami, sama nie wie czego chce. A i tak wiadomo kogo wybierze. Jednak w tej książce nie brakuje elementów zaskoczenie, a zakończenie jest takie tajemnicze, że aż się chce od razu sięgnąć po kolejną część. Dobrze się czyta, szybko i chociaż głównej bohaterka może nie do końca wzbudzać sympatię to książka jednak zaciekawia, a historia wciąga.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: JakBook
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-960499-2-6
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
10 VI 2021 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają