Kup książkę [edytuj książkę]

Karuzela

Weronika przybywa na Pomorze, żeby przygotować dom ojca na jego powrót z Oksfordu. Z różnych powodów (także własnych wyrzutów sumienia związanych z zerwaniem relacji z ojcem) chce mu sprawić przyjemność i odnaleźć, a następnie ustawić w ogromnym ogrodzie starą karuzelę – najmocniejszy element wspomnień ojca z dzieciństwa. Pomaga jej Albert – miejscowy lekarz, miłośnik lokalnej historii. Między tymi dwojgiem rodzi się początkowo szorstkie, potem coraz głębsze i szlachetniejsze uczucie.
[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 III 2021, 00:24:24 (rok temu)
0 0
Tytułowa "Karuzela" wprawi w ruch nie tylko życie mieszkańców malowniczej Wrzosówki, ale i serca czytelników! To ciepła i urzekająca historia, która wprowadza w pozytywny nastrój, wciąga od pierwszej strony i otula niczym miękki koc. Redukcja stresu i zadowolenie - gwarantowane!

- to możecie przeczytać w mojej polecajce, którą znajdziecie na pierwszej stronie tej uroczej powieści. I ciągle te parę zdań jest aktualne. To historia o poszukiwaniu swojego miejsca, o tym że przypadkowe spotkania i ślepy los mogą zmienić nasze życie. Bardzo podobało mi się również "grzebanie" w przeszłości. Główna bohaterka, chociaż początkowo sceptyczna, da się porwać wydarzeniom, chociaż nie wszystko pójdzie po jej myśli.

Ciepła, naturalna, realna i prawdziwa. Taka jest ta powieść. Bardzo dobra obyczajówka, która przenosi nas do małego miasteczka, a my mamy ochotę tam zostać na dłużej.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: WAB
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-280-8510-7
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
13 XII 2020 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają