Kup książkę [edytuj książkę]

Mózg rządzi

Interesująca książka, która pozwala lepiej poznać funkcjonowanie ludzkiego mózgu. "Mózg rządzi" to pozycja obowiązkowa dla osób lubiących zgłębiać sekrety organizmu człowieka.

Mózg to jeden z najważniejszych organów w ciele człowieka. Jego skomplikowana budowa skrywa wciąż wiele tajemnic. Poznaj mnóstwo ciekawostek. Odkryj, jak właściwie działa ten niezwykły organ. Sprawdź, czy da się uaktywnić nieużywane zwykle części mózgu. Humorystyczna książka autorstwa Kai Nordengen obnaża wiele sekretów skrywanych przez mózg. Zobacz, czy da się go wytresować oraz poznaj fakty, z których wcześniej nie zdawałeś sobie nawet sprawy.

Mózg to organ, który umożliwia komunikację z innymi ludźmi. Pozwala rozpoznawać ironię, składać zdania, rozumieć interpunkcję i zapamiętywać wzory matematyczne. Odpowiada za zapisywanie wydarzeń z przeszłości oraz za uczucia. To właśnie ON warunkuje to, kim właściwie jest dany człowiek.

"Mózg rządzi" to książka opowiadająca o działaniu najważniejszego organu w ciele człowieka. Pozycja ta zyskała uznanie wśród Norwegów i znalazła się na czołowych miejscach rankingów bestsellerów. Duże zainteresowanie książką sprawiło, że prawa do jej przekładu nabyły wydawnictwa z wielu państw.

Autorka książki "Mózg rządzi", Kaja Nordenger, urodziła się w 1987. Jest lekarką, która specjalizuje się w neurologii. Ponadto, pracuje także jako wykładowczyni na Uniwersytecie w Oslo. Autorka od zawsze fascynowała się działaniem i budową ludzkiego mózgu.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: saraph
06 IX 2020 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają