Kup książkę [edytuj książkę]

Skala świadomości. W pogoni za potęgą

Królestwo Rotów, jest jednym z sześciu królestw na niewielkim kontynencie - jedynym znanym obszarem na mapie świata. Ludzkość ma ledwo kilkaset lat. Dzięki tym, których zwą Starożytnymi, życie zdążyło rozwinąć się do cywilizacji bardzo podobnej do naszej. Wszystko dzięki kamieniom energii, zawierającym w sobie zarówno najbardziej potężną magię, jak i błahe zaklęcia. Energia odcisnęła piętno na swoim stworzeniu, powodując nagromadzenie jej zasobów w ciele każdego szarego człowieka. Pomimo iż Starożytni występują już tylko w legendach, wielu ludzi sądzi, że to właśnie oni zapoczątkowali życie na planecie. Elet jest jednym z tych ludzi, którzy postanowili zbadać sekrety starych dziejów. Dzięki osobom które poznał oraz rewolucji którą zapoczątkował, był w stanie przybliżyć się do tajemnicy bardziej niż ktokolwiek inny. Przez chęć zmiany świata na lepsze, rozpoczyna bunt przeciwko królowi i wraz z kompanami pragnie stworzyć armię zdolną do pokonania wojsk władcy w jego własnej fortecy. Do swojej drużyny przygarnia chłopca, który okazuje się być kimś więcej niż zwykłym człowiekiem. Nosi on na swoich barkach kilkadziesiąt lat doświadczeń i sekrety, które niekoniecznie powinny ujrzeć światło dzienne. Od życia dziecka, będą zależeć setki tysięcy istnień. Niezależenie czy rewolucja się powiedzie, czy nie, świat stanie na krawędzi zagłady. Energia, która była wszechobecna, może już wkrótce zniknąć, tym samym kończąc wszystko co utrzymuje kilkusetletnią cywilizację w ryzach.

http://www.psychoskok.pl/autorzy/mateusz-laszczka

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ujrzałem gwiazdy przed oczami i jasne światło, a następnie zacząłem tracić świadomość. Nie byłem w stanie trzeźwo myśleć, zaś mój stan był krytyczny. Wypuściłem z ręki swój kord, który z dźwięcznym metalowym stukotem legł na podłodze. Kilka sekund po nim, moje ciężkie ciało również zrównało się z ziemią."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 I 2017 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Świadomość ludzi nic z tego nie pamięta, zaś same walki nie są w ogóle krwawe. Tu chodzi tylko o psychiczne nastawienie. Nie rozumiem tylko jednego. Czemu ktoś taki jak ty się temu oparł."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 I 2017 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Podobało mi się tempo działania i zdecydowanie tych ludzi. Nie było żadnego zbędnego gadania, tylko pełne skupienie na tym co robili. Zaś ja psychicznie byłem gotów jak nigdy wcześniej. Powoli zacząłem zasypiać tracąc świadomość."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 I 2017 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-7900-734-9
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 I 2017 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają