Kup książkę [edytuj książkę]

Nigdziegęści. Bajkopolis

Nowo zaprzysiężony Nigdziegęsty Enervand zostaje wysłany na planetę Sahitos, gdzie musi poradzić sobie z pozoru łatwym zadaniem walki z podstępną magią. Ale nowe zadanie, które powierza mu Al Mill jest znacznie trudniejsze. Tym bardziej, że nie sprostali mu inni wcześniej wysłani, a prawdziwym przeciwnikiem okazuje się zadomowiona tam przebiegła agentka Nigdziegęsta Chimera. Czy niedoświadczony ale sprytny Enervand poradzi sobie z tym niezwykłym zadaniem?


Al Mill kierujący elitarną jednostką agentów Nigdziegęstych musi poradzić sobie z ujarzmieniem planety Bajkopolis. Zła magia zaczyna tam wygrywać z idyllicznym życiem dotychczasowych spokojnych mieszkańców, przewracając ich świat do góry nogami, Tylko natychmiastowa interwencja może przywrócić tam spokój, ale siły zła nie odpuszczą tak łatwo. Kolejny Nigdziegęsty musi pomóc wcześniej wysłanym a zaginionym kolegom i przywrócić dawny porządek. Czy poradzi sobie z tym zadaniem mało doświadczony, ale sprytny i waleczny Enervand?


Kto śledził dotychczasowe zadania elitarnego korpusu agentów specjalnych Nigdziegęstych, ten wie, że borykają się oni z niesamowitymi trudnościami. Tym razem należy przywrócić porządek na dotychczas spokojnej planecie Bajkopolis, ale w tajemnicy penetrowanej przez obcą cywilizację. Nowe wyzwania przerosły już możliwości kilku agentów, ale Al Mill posyła wprawdzie niedoświadczonego, ale za to niezwykle utalentowanego Nigdziegęstego Enervanda. Co odkryje na tej odległej planecie?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 9788379005291
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: czytacz40
13 IV 2016 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają