Kup książkę [edytuj książkę]

Jesteś moja dzikusko

Anthony Tolland chodzi do ostatniej klasy prywatnego amerykańsko-polskiego liceum, często wpada w złość i za pomocą pięści próbuje rozwiązywać wszelkie problemy. Gdy w jego domu pojawia się rudowłosa Natalia, którą po śmierci przyjaciółki postanawia przygarnąć jego matka, chłopak czuje tylko złość i niechęć. Dziewczyna jest jakby z innego świata i zupełnie nie pasuje do snobistycznego klimatu amerykańskiej szkoły. A tym bardziej nie pasuje do zadziornego i egoistycznego Tony’ego. Jednak nie można walczyć z przeznaczeniem. Wkrótce Antek i Nata właśnie o tym się przekonują.
[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zaczynałem dochodzić do wniosku, że lubię Natalię, wzbudzała we mnie dziwne, nieznane mi uczucia, jakiejś niespodziewanej bliskości czy czułości. Szlag by to trafił, jeszcze to mi potrzebne!"
Dodał: Miravelle Dodano: 19 II 2016 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Zaczęło się tak niespodziewanie… Zanim się zorientowałem, już tkwiłem w tym tak głęboko, że nie byłem w stanie myśleć o niczym innym. Zburzyło wszystko, co do tej pory zbudowałem wokół siebie, ten mur obojętności, pogardy dla świata i innych ludzi, pokazało moją prawdziwą twarz, moje uczucia, których sam nie byłem świadomy i których, co najważniejsze, nie chciałem nigdy nikomu pokazać. A wszystko przez jeden telefon."
Dodał: Miravelle Dodano: 19 II 2016 (ponad 8 lat temu)
0 0


"W piątek pod wieczór zapukałem do jej pokoju.
– Mogę? – zapytałem przez uchylone drzwi.
– Jasne, proszę. – Siedziała na podłodze i czytała książkę.
– Co czytasz? – zapytałem.
– „Biegnącą z wilkami” – pokazała okładkę.
– Nie czytałem. – Pokręciłem głową.
– Nie dziwię się – powiedziała z uśmiechem. – Typowo feministyczna lektura. A tobie chyba daleko do takich tematów.
– Uważasz, że jestem męskim szowinistą? – zapytałem, unosząc brwi.
– Hm, chcesz wiedzieć, co naprawdę uważam? – Popatrzyła na mnie, a od zieleni jej oczu zakręciło mi się w głowie. – Uważam, że jesteś fajnym, lecz nieco despotycznym i narwanym facetem, który szanuje swoją matkę, ale jest tak zajęty budowaniem wokół siebie grubego muru, że zraża do siebie ludzi, a zwłaszcza dziewczyny. I tego nie jestem w stanie zrozumieć – powiedziała, nadal patrząc mi w oczy.
– Ach tak, pani Freud… – Nie wiedziałem, czy mam wybuchnąć już teraz, czy dopiero za chwilę, bo jej wzrok nieco mnie rozpraszał."
Dodał: Miravelle Dodano: 19 II 2016 (ponad 8 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 19 VI 2016, 14:18:03 (ponad 7 lat temu)
0 0
W zeszłym tygodniu Pani Agnieszka Lingas Łoniewska przysłała mi najnowszą swoją książkę z autografem. Oczywiście prawie natychmiast (musiałam dokończyć, to co czytałam, a też ciekawe było ) zabrałam się za czytanie. Dzisiaj skończyłam i na świeżo opiszę moje wrażenia.
Pani Agnieszka wprowadziła nas w świat pięknej, miłości przezywanej przez nastolatków. Miłości pełnej namiętności, ogromnego uczucia, zazdrości, gwałtownych reakcji, chęci bycia ze sobą, ale też zerwań, powrotów – jednym słowem całej tej burzy uczuć towarzyszącym pierwszym zauroczeniom.
Mimo, że książka przeznaczona jest chyba dla znacznie młodszego ode mnie czytelnika, przeczytałam ją z zainteresowaniem, a szczególnie urzekły mnie w niej piękne sceny erotyczne. Myślę, że jest to sztuka tak opisać sceny miłosne, żeby nie były wulgarne lecz żeby oddać intymny klimat i nastrój jaki wytwarza się między kochankami. To autorce udało się w 100 procentach.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-8083-038-7
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 10
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
19 XII 2015 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają