Kup książkę [edytuj książkę]

Ludzie w kłopotliwych miejscach

Ciekawe, że ewolucjoniści wychodzą z założenia, że człowiek pochodzi od małpy, a dopiero później starają się znaleźć dowody potwierdzające to założenie Podręczniki i inne publikacje związane z tematem początków i dziejów Ziemi często zawierają rysunki przedstawiające prymitywne, brutalne istoty. Czy te rysunki opierają się na mocnych naukowych dowodach, czy też na spekulacjach i bujnej wyobraźni artystycznej?
Aż do dziś nie udało się znaleźć ani jednej skamieniałości potwierdzającej pochodzenie człowieka od małpy. Skamieniałości zawierały albo szczątki człowieka, albo małpy. Przez kilka ostatnich dziesięcioleci ewolucjoniści uważali wiele z nich za ogniwa łączące te dwa gatunki. Jednak po dokładniejszym zbadaniu okazywało się, że ich wnioski są niedokładne, a czasami nawet oparte na sfałszowanych dowodach. Jonathan Gray w swojej książce pt. „Ludzie w kłopotliwych miejscach” Men in Embarrassing Places przytacza nam mnóstwo przykładów znalezisk, które nigdy nie ujrzały światła dziennego bądź też są skrzętnie ukrywane. Wspomina również o pewnym osobliwym odkryciu dokonanym przez Eda Conrada, który odkrył w warstwie epoki Kredy pomiędzy dwoma warstwami węgla skamielinę ludzkiej czaszki oraz inne ludzkie części ciała. Ed Conrad w imię nauki walczył o prawdę dotyczącą jego znalezisk, które potwierdzały iż jest to skamielina czaszki a nie jak to instytucja Smithsonian lakonicznie skwitowała iż Ed Conrad znalazł nie skamielinę czaszki człowieka tylko kwarc - najczęściej występujący minerał na ziemi.
Najsmutniejsze w dzisiejszej nauce jest to, iż w wyniku prowadzonych badań, wielu uczonych różnych specjalności zaczęło zgłaszać poważne wątpliwości wobec powszechnie promowanego w szkołach i mediach modelu ewolucjonistycznego. Obiekcje te narosły do dzisiaj jeszcze bardziej, a wnioski, jakie wynikają z coraz to nowszych odkryć naukowych, zyskały pełne prawo do tego, by mogły zostać przedstawione do publicznej wiadomości, o ile, oczywiście, nie chcemy ograniczać rozwoju nauki, jej metodologii i podstawowego prawa do swobodnego wyrażania pytań, prowadzenia badań i weryfikowania tez.
http://www.ebooki123.pl/ludzie-w-klopotliwych-miejscach_p219
Jonathan Gray to wielki badacz i znawca starożytności. W ciągu ponad 37 lat odbył 28 wypraw w przenikliwe głównie nieodkryte tereny, w tym część górnej Amazonki w celu gromadzenia danych na temat starożytnych tajemnic. W trakcie tych poszukiwań odkrył zaskakujące dowody i artefakty w różnych rejonach świata. Jego odkrycia ukazują zadziwiające odkrycia starożytnej cywilizacji na całym świecie. Jego książki zawierają wiedzę jaką zgłębił podczas wypraw pełnych zaskakujących odkryć i zbadanych wykopalisk. Oto kilka z nich, które zostały wydane bądź niebawem ukażą się na rynku wydawniczym:
1. „64 nieodkryte sekrety starożytności - 64 Secrets Still Ahead of Us” jest doskonałym zbiorem dowodów na temat świata starożytnego jakiego nie znamy. Książka zawiera ”blisko 1000 niewytłumaczonych dotychczas misteriów, jakimi są niezwykłe osiągnięcia nauki i technologii starożytnych!”
2. „Sekrety umarlaków - Dead Men's Secrets”, w której opisał wiele ciekawostek z czasów starożytnych, których odkrycia zainspirowały go do jej powstania. W dwóch obszernych rozdziałach przedstawił w jaki sposób zginął oryginalny super świat, jak globalna cywilizacja została unicestwiona w kosmicznej katastrofie oraz ślady jakie starożytni pozostawili po sobie.
3. „Bogactwa króla Salomona - Solomon’s Fleet Mystery” to książka w postaci cyfrowej, która pozwoli wam dowiedzieć się więcej na temat starożytnego, biblijnego władcy i jego czasach a to dzięki Biblii i najnowszym badaniom i porównaniom jakich dokonał sam jej autor.
4. „Co się stało z wieżą Babel? - What happened to the Tower of Babel?”, w której autor poświęca wiele uwagi całej historii biblijnej począwszy od wielkiego potopu. We wschodniej Turcji, w pobliżu góry Ararat znajduje się bardzo ciekawa, ogromna skamielina przypominająca kształtem statek.
5. „Zaginiony Świat Gigantów - The Lost World of Giants - autor wraz innymi odkrywcami znalezionych skamielin potwierdzających istnienie gigantów próbowali niestety bezskutecznie walczyć z podejściem ewolucjonistów, którzy to wmawiają nam, że z prymitywnego podobnego do małpy gatunku, trafiliśmy w końcu do jaskiń, gdzie poprzez miliony lat prób i błędów w końcu doszliśmy do obecnego poziomu Super Ludzi

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-052-4
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
15 V 2013 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają