Kup książkę [edytuj książkę]

Krok do szczęścia

Jeszcze tylko jeden krok do szczęścia!

"Krok do szczęścia" to mądra i pełna ciepła opowieść o tym, że życie nigdy nie przestaje nas zaskakiwać i że nic nie dzieje się bez przyczyny. We wszystkim znajduje się ziarenko dobra, wystarczy je tylko dostrzec i zrobić ten pierwszy krok.

Hania przygotowuje się do ślubu Dominiki. Ten radosny czas przywołuje wspomnienia z jej własnego ślubu i tragedii, która wydarzyła się następnego dnia. Dzięki miłości i wsparciu pani Irenki, Dominiki i Mikołaja Hania wreszcie odważy się wrócić myślami do tamtych dni, nie po to jednak, by rozpamiętywać stratę, ale by pogodzić się z tym, że życie płynie dalej. Mikołaj zaś odkryje, że najtrudniej jest rywalizować ze wspomnieniami Hani o nieżyjącym mężu i że walka o jej uczucie jeszcze się nie zakończyła.

Na światło dzienne wychodzi w dodatku rodzinna tajemnica z przeszłości. Niespodzianki zaczynają się mnożyć. Wkrótce w życiu Hani pojawi się bliska osoba, o której istnieniu nie miała dotąd pojęcia i przez którą musi na nowo zbudować obraz własnej rodziny.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"[...] najlepiej to patrzeć na siebie i siebie pilnować, a jak już patrzeć na innych, to po to tylko, żeby się czegoś dobrego nauczyć, a nie żeby potępiać. Bo nie nasza to rzecz, [...] wyroki wydawać."
Dodał: Edyta87 Dodano: 05 X 2015 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Ci, co wierzą w dobrych ludzi, mają takich wokół siebie, a inni, co to myślą, że po ziemi sami szubrawcy chodzą, to prędzej czy później w takich się zmieniają."
Dodał: Edyta87 Dodano: 05 X 2015 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Czasami los się tak ułoży, że wydaje się nam, że to już koniec, a ten koniec okazuje się później początkiem, tylko że całkiem czegoś innego."
Dodał: Edyta87 Dodano: 05 X 2015 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 29 III 2014, 22:19:24 (ponad 9 lat temu)
0 0
Jednak skusiłam się na drugi tom, choć "Alibi..." mnie nie zachwyciło. Nie żałuje, bo "Krok do szczęścia" był lepszy. Cieszę się, że autorka zrezygnowała z tak wielu opisów i przeciągania akcji, bo powieść przez to za bardzo nie męczyła i czytało mi się o wiele lepiej, niż tom pierwszy. Fajnie, że autorka wprowadziła także nieodkrytą tajemnicę i pojawiła się osoba z przeszłości Dominiki, co na pewno zostanie rozwinięte w kolejnym tomie. Powieść lekka i ciepła.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-240-2219-9
Ocena: 5.39
Liczba głosów: 14
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Mokka
13 VIII 2012 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają