Kup książkę [edytuj książkę]

Amy. Moja córka

Dziś po raz pierwszy jej ojciec i powiernik Mitch Winehouse dzieli się z nami opowieścią o jego Amy – córce, którą uwielbiał od dnia narodzin, wielkiej gwieździe i borykającej się z problemami kobiecie. Osobistymi historiami i najbardziej intymnymi wspomnieniami tworzy portret Amy – dziewczyny o wielkim sercu i magicznym głosie. Poznajemy Amy od czasów dziecięcych wygłupów, muzycznych fascynacji, marzeń o sławie oraz historii jej niesamowitej kariery, po najmroczniejsze chwile podczas walki z uzależnieniem.

Dzięki połączeniu tego, co osobiste, prywatne i publiczne, jest to niezwykle szczera i wzruszająca podróż przez życie najbardziej utalentowanej artystki pokolenia – wyjątkowy pamiętnik autorstwa człowieka, który znał Amy najlepiej.

źródło:http://www.empik.com/amy-moja-corka-winehouse-mitch,p1051811...

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 27 XII 2012, 13:51:56 (ponad 11 lat temu)
0 0
Książka mi się podobała jednak uważam, że jest zbyt subiektywna, trudno się temu dziwić skoro napisał ją ojciec gwiazdy, ale jest ona przesiąknięta jego ojcowską miłością co zaciera obiektywizm faktów. Warto ją przeczytać żeby poznać Amy od trochę innej strony i zobaczyć jak to wszystko wyglądało z perspektywy jej ojca i rodziny, ale nie powinna być to książka na podstawie której będziemy kształtować opinie o Amy. Dla zainteresowanych polecam bardziej profesjonalne biografie.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-63248-29-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: vaanilka
08 VII 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają