Kup książkę [edytuj książkę]

Wybrałam Ciebie

Opis

To był jak zwykle pomysł Jane. Skąd Alice mogła wiedzieć, że fałszywe prawa jazdy nie przejdą i że nie wpuszczą ich do klubu? I że będą musiały tłuc się po nocy z drugiego końca miasta? Ta eskapada skończyłaby się dla siedemnastoletnich przyjaciółek naprawdę kiepsko, gdyby nie Jack. Pojawił się znikąd – w samą porę. Alice nigdy jeszcze nie spotkała chłopaka takiego jak on. Ani jak jego brat, Peter. Jego szmaragdowe oczy przenikają ją na wylot. Jego bliskość zapiera jej dech w piersiach. Ale to, co Alice czuje do dwóch chłopaków równocześnie, to jeszcze nie jej największy problem. Coś jest nie tak; żaden z nich zdecydowanie nie jest zwykłym facetem. I nie chodzi tylko o to, że mają kasę, szybkie auta i wypasioną rezydencję. Kim tak naprawdę są? Kiedy Alice to odkryje, będzie już za późno, by mogła się oprzeć temu tajemniczemu przyciąganiu. A ona sama znajdzie się w pułapce pomiędzy miłością i strachem, pomiędzy podszeptami swojego serca… i swojej krwi.

Premiera: 21 lutego 2013

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Gdy tańczysz z diabłem, diabeł się nie zmienia. Diabeł zmienia ciebie."
Dodał: Miravelle Dodano: 06 II 2015 (ponad 9 lat temu)
+1 0


"- Jestem wampirem, jeżdżę jak wariat i jestem mistrzem Xboxa. - Rozłożył szeroko ręce. - To wszystko co musisz o mnie wiedzieć."
Dodał: Miravelle Dodano: 06 II 2015 (ponad 9 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Jak Wam się podobała ta książka? Ja z czystym sercem mogę stwierdzić, że Trylogia Trylle była o niebo lepsza. Do ponad setnej strony, męczyła mnie ta książka choć pod koniec nieco się rozkręciła. Nie jestem pewna czy sięgnę po dalsze części o ile t...
Dodano: 18 III 2013, 23:37:52 (ponad 11 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-241-4365-8
Ocena: 4.55
Liczba głosów: 17
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
20 VI 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają