Kup książkę [edytuj książkę]

Dla Ciebie, Mamo

Troskliwa mamusia - Diana Palmer
Miłość nie jedno ma imię. Jest miłość namiętna, gorąca, która łączy na zawsze kobietę i mężczyznę. Jest miłość, którą obdarzamy naszych przyjaciół, rodzinę. Jest wreszcie miłość macierzyńska - być może największa miłość naszego życia, niezależnie od tego, czy ją dajemy, czy jesteśmy nią obdarowani. Od niej zależą wszystkie następne.

Mieszkanie - Debbie Macomber
Wzruszająca, romantyczna opowieść o radościach i niespodziankach, jakie niesie ze sobą macierzyństwo.

Specjalne życzenie - Judith Duncan
"Kochany Dziadku! Pewnie wiesz, że niedawno były moje urodziny. Mama zrobiła mi tort ze świeczkami i prawie pąkiem, kiedy próbowałem zdmuchnąć wszystkie dziewięć. Mama strasznie się śmiała - wiesz, ona się tak śmieje, że aż ma łzy w oczach. Ale nie dostałem tego, co naprawdę chciałem dostać. Wiesz, tych trzech rzeczy, o których Ci mówiłem. Chciałem mieć psa, ale ona znowu powiedziała, że nie i mówiła serio. Więc powiedziałem jej (teraz, kiedy Ciebie tu nie ma), że tak naprawdę, to chcą mieć tatą. Na pewno by jej było przykro. I nie wiem, czy kiedykolwiek dostaną autograf Wayna Gretzky 'ego. Wszystko bym zrobił, żeby dostać, chociaż Scot Lauder mówi, że to głupie. On poprostu zazdrości, bo wszyscy wiedzą, że Gretzky jest najlepszym hokeistą na świecie. A we wtorek narobiłem sobie strasznych kłopotów w szkole. Uczyliśmy się tej głupiej tabliczki mnożenia, a ja akurat patrzyłem na nalepki ze zdjęciami Wayna Gretzky'ego. Były pogniecione i na pogniecione nikt się nie wymienia, a pani Martin mnie przyłapała i powiedziała, że znowu myślę o niebieskich migdałach. Dziadku, co to właściwie znaczy?. Chciałem zapytać mamę, ale ona była okropnie zła, że znowu nie uważałem. Pani Martin uczy już chyba ze sto lat. Jimmy Manson mówi, że ona wygląda jak suszona śliwka. Wiesz, jest okropnie po marszczona. Najpierw się z tego śmiałem, ale potem było mi głupio. Po tym, jak odszedłeś, pani Martin była dla mnie bardzo miła, zupełnie jakby wiedziała, że jest mi smutno. Wycierałem tablicę i pomagałem w klasie, no i nie musiałem już wychodzić na przerwy. Dziadku, mama nie wie, że do Ciebie piszę. Nic jej nie mówiłem, bo chyba byłoby jej smutno. Bardzo jej Ciebie brakuje. I właśnie dlatego potrzebny nam jest tata. Nie tylko dla mnie, ale i dla mamy. Gdybym tylko miał tatę, psa i autograf Wayna Gretzky'ego, to, wiesz, byłbym zupełnie szczęśliwy. Chciałbym jeszcze mieć grę Nintendo Boy, ale na to sam oszczędzam. Ale z tą resztą będziesz mi chyba musiał pomóc, Dziadku. Wiesz, tak jak z gwizdaniem. Bo sam jeszcze nie bardzo sobie radzę. Chyba już muszę kończyć, bo mama mówi, że musimy jechać do Miliard po zakupy. Jejku! Niedługo znowu napiszę, dobra? Twój wnuczek, Davy."

Harlequin Enterprises, 1994

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 1994
ISBN: 83-7070-572-3
Ocena: 1
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
28 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają