Kup książkę [edytuj książkę]

Propositioning Mr. Raine

Trina Mattews po szesnastu latach straciła męża w tragicznym wypadku. Rozpoczynanie życia od nowa w małym miasteczku Hailey, w Teksasie, w wieku trzydziestu ośmiu lat brzmi jak dobry pomysł, ale nigdy nie zdawała się na samotność, której doświadczyła.

Navarro Raine jest najgorętszym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek widziała. Jest wysoki, z przenikliwymi niebieskimi oczami i pięknem rdzennego Amerykanina. Wypełnia jej nocne fantazje i sprawia, że zastanawia się nad wszystkimi tymi rzeczami, których wciąż może doświadczyć w łóżku. A Navarro ma reputację bycia bardzo dobrym w tej dziedzinie...

Po odkryciu, że ma stracić rodzinne ranczo, Trina znajduje idealne rozwiązanie dla nich obojga. Jest skłonna zaoferować Navarro pieniądze, które uratują jego ranczo jeśli on da jej ten rodzaj seksu, o którym tylko czytała. To może być najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiła, ale po tylu latach tradycyjnego seksu, podjęła decyzję - najwyższy czas posmakować kilku nowych smaków.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: girl995
16 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają