Kup książkę [edytuj książkę]

Biblia umarłych

Co łączy szczątki ludzkie z epoki kamiennej, odkrywane we francuskich jaskiniach, z podobnymi znaleziskami z Równiny Dzbanów w dalekim Laosie?

Jaki jest związek między tajemniczymi malowidłami naskalnymi sprzed tysięcy lat, a pseudomedycznymi eksperymentami prowadzonymi w laboratoriach sowieckiej Abchazji i Dalekiego Wschodu? Losy młodej archeolog Julii, fotoreportera Jake'a oraz prawniczki Chemdy splatają się nierozłącznie, gdy wszyscy troje zaczynają odkrywać prawdę o upiornych czynach Czerwonych Khmerów z Kambodży i ich chińskich popleczników. Naznaczeni osobistymi tragediami z przeszłości, odnajdują w sobie nową siłę, gdy los zmusza ich, by stawili czoło spadkobiercom morderczego reżimu... Tom Knox zręcznie łączy motywy historyczne i współczesne, czyniąc z "Biblii umarłych" intrygujący thriller pełen nie tylko wartkiej akcji, ale także ciekawych przemyśleń na temat roli ludzkich uczuć w kształtowaniu współczesnej cywilizacji.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"I właśnie wtedy wyrzekłem się tego wszystkiego, narodziłem się na nowo, jako kapitalista. Prosty kapitalista dumny z tego, kim jest.(...) Chciałem być tak niekomunistyczny, jak to tylko możliwe. I udało się. Zarabiałem kupę forsy, dmuchałem panienki na potęgę i wiecie co? Jeśli już mam teraz zdechnąć, to do diabła z tym, niech mnie zabiją, bo zgrzeszyłem. Ale przynajmniej nie jestem pieprzonym komuchem. Już nie."
Dodał: radek271 Dodano: 17 XI 2013 (ponad 10 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7510-819-4
Ocena: 5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
12 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają