Kup książkę [edytuj książkę]

Her Dark Angel

Apollyon, anioł pozbawiony misji, przebywa w Piekle czuwając nad niekończącą się otchłanią. Otoczony przez ciemność tęskni za jeszcze jednym lotem nad Ziemią jednak jego Pan nie przywołał go od wieków. Kiedy w końcu nadchodzi wezwanie okazuje się, że ma służyć nowemu Panu, pięknej kobiecie której często się przyglądał, kobiecie która zawsze go zniewalała.

Serenity jest wstrząśnięta kiedy cudowny anioł o czarnych skrzydłach ukazuje się jej w mieście Paryż twierdząc, że go przywołała kiedy ona tylko rzucała proste zaklęcie zemsty. Jest inny od tych wszystkich aniołów zemsty! Kiedy Apollyon oferuje jej podporządkowanie i pomaga jej zemścić się na jej byłym chłopaku – zdrajcy, nie może oprzeć się pokusie ale czy może jemu się oprzeć? Czy anioł tak mroczny jak Apollyon może kiedykolwiek zakochać się w śmiertelnej kobiecie takiej jak ona?

Ich kochankowa farsa szybko staje się realnością kiedy jeden taniec przechodzi w kolejny i Apollyon udowadnia, że jest tak grzeszny jak jego wygląd. Jego zmysłowy i głodny dotyk przywołuje Serenity z powrotem do życia, uwalniając ją od bólu bycia zdradzoną i na nowo rozpala w niej pasję, ale nie może ignorować jej narastającego lęku. Zatracony w ich wspólnych chwilach, Apollyon orientuje się dlaczego usłyszał jej wezwanie – jest w niej zakochany.

Ale czy Serenity zobaczy więcej niż tylko skrzydła i uwierzy, że Apollyon przywrócił jej uczucia i nie chce jej skrzywdzić? Kiedy jej były facet prosi ją o wybaczenie i o powrót, czy wybierze tą prostą drogę lub czy znajdzie odwagę by odlecieć ze swoim mrocznym aniołem?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: 2010
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
11 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają