Kup książkę [edytuj książkę]

Intertwined

Większość szesnastolatków ma przyjaciół. Aden Stone ma cztery ludzkie, żyjące w nim dusze:

Jedną, która może podróżować w czasie.
Jedną, która może wskrzeszać zmarłych.
Jedną, która widzi przyszłość.
I jedną, która może opętać człowieka.

Wychowując się w co chwilę innej rodzinie i spędzając życie wewnątrz (jak i poza) instytucjami, Aden i jego dusza zostali przyjaciółmi. Ale teraz przyciągają kłopoty każdego możliwego rodzaju. Na przykład, kiedy chłopak mruga, nagle staje się młodszą wersją Adena, przeżywając ponownie przeszłość. Wystarczy jeden zły ruch i zmienia przyszłość. Albo idzie za zupełnie obcym człowiekiem i wie, kiedy ten człowiek umrze. Jednak on jest ponad to. Wszystko, czego chce, to święty spokój. Wtedy spotyka dziewczynę, która uspokaja głosy. Cóż, a przynajmniej dzieje się to tak długo, jak jest obok niej. Dlaczego?

Maria Ann Gray jest jego całkowitym przeciwieństwem. On jest samotnikiem - ona ma przyjaciół. On nie troszczy się o to, co ludzie myślą - ona próbuje każdego uszczęśliwić . Podczas gdy on przyciąga zjawiska paranormalne, ona je odpiera. Dla jej dobra, powinien ją opuścić. Jednak jest już za późno. Jakimś cudem dzielą między siebie niewytłumaczalną więź przyjaźni. Więź, która będzie testowana przez wilkołaczego zmiennokształtnego, który chce uczynić z Mary Ann swą ukochaną, i Wampirzą Księżniczkę, której Aden po prostu nie może się oprzeć.

Dwa romanse, obydwa zakazane. Kiedy jednak ta czwórka wejdzie do ciemnej krainy intryg i niebezpieczeństwa, nie wszyscy wyjdą z tego żywi.Seria Intertwined

1. Intertwined
2. Unraveled
3. Twisted

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
10 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają