Kup książkę [edytuj książkę]

Fallen

Jordan Sumner jest gotowa rozpocząć nowe życie. Po otarciu się o śmierć przez swoja matkę, przeprowadza się do nowego miasta dającego nowe możliwości. Co jest jej pierwszym planem? Zrobić sobie tatuaż. Nie spodziewała się, że artysta tatuażu okaże się tak niesamowicie seksowny dla niej lub rozpoznać w nim anioła stróża, który uratował jej życie lata temu.
Gabriel Wilder już po chwili wiedział, że Jordan różni się od innych kobiet. Upadły anioł bez wspomnień o swojej przeszłości, wyczuwa, że Jordan jest z nim związana. Pociągała go swoją seksualnością - w każdy możliwy sposób. Są sobie przeznaczeni i nie ma znaczenia jak długo będzie z tym walczył to i tak strata czasu.
Nieznane zło zostało wysłane z przeszłości Jordan i jest gotowe zatopić w niej pazury. Gabe musi walczyć, aby ocalić to, co uważa za swoje - Jordan. Ale czy jest wystarczająco silny, aby pokonał demona, który chce Jordan, jako ofiary, teraz, kiedy jest upadłym... upadłym dla niej, zakochanym w niej?

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
10 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają