Kup książkę [edytuj książkę]

Poznaj moją mamę

Macierzyństwo ma różne odcienie, lecz nigdy nie pozbawia kobiety szans na szczęście osobiste. Ani wtedy, gdy wychowuje ona samotnie aż cztery córki, ani wówczas, gdy zostaje wdową jeszcze przed narodzinami pierworodnego lub też musi się zająć obcym dzieckiem, porzuconym w dramatycznych okolicznościach przez biologicznych rodziców. Tego właśnie doświadczyły bohaterki trzech zamieszczonych tu opowiadań: Gemma, Madeline i Naomi. Różnią się wiekiem, temperamentem i doświadczeniem życiowym, lecz łączy je jedno. Gdy los się do nich uśmiecha, one w lot pojmują, że trzeba bez namysłu skorzystać z okazji, bo następnego razu może już nie być...

Emilie Richards - Splątane ścieżki
Farrell zatrzymał się w pół kroku. Czyżby wyobraźnia płatała mu figla i miał wrażenie, że usłyszał krzyk dziecka. Jednak pokój był przecież pusty. Jedynym dźwiękiem, który tu docierał, były kroki policjantów w przyległym korytarzu. Głos mógł dochodzić tylko z szafy. Ponownie otworzył szeroko jej drzwi i oświetlił wnętrze latarką. Po chwili już wiedział, że jego partner jednak coś przegapił.

Marie Ferrarella - Przypadkowi znajomi
Cholera, czemu musiało się to przytrafić właśnie teraz? Dlaczego nie za godzinę? Byłaby już sprężona i przygotowana. Gdyby skurcze zaczęły się w domu, a nie pięć minut po uruchomieniu samochodu, zdążyłaby zadzwonić gdzie trzeba, zabrać walizkę i jak człowiek dojechać do szpitala. Nie miałaby teraz wrażenia, że coś ją rozrywa od środka. A w ogóle termin wypadał przecież dopiero za półtora tygodnia. To nie powinno było się zdarzyć!

Elizabeth Bevarly - Pomocna dłoń
Neomi już dawno nie pozwalała sobie na oddawanie się marzeniom. Miała wystarczająco trudne życie jako samotna, porzucona przez męża kobieta, próbująca utrzymać siebie i cztery córki z nauczycielskiej pensji. Niepotrzebne jej były żadne dodatkowe kłopoty, a Sloan Sullivan w markowym dresie i z fryzurą za sto pięćdziesiąt dolarów bez wątpienia oznaczał duże problemy, skoro już kilka minut po poznaniu go zaczęła tęsknić za czymś, o czym od lat w ogóle nie myślała i co z pewnością było dla niej nieosiągalne.

Harlequin Enterprises, 2003

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2003
ISBN: 8323810907
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
09 V 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają