Kup książkę [edytuj książkę]

Kawalerowie Angeliny. Opowieść z włoskiej kuchni

Czasami najmniejsza odległość pomiędzy ludźmi to szerokość kuchennego stołu...

Niespodziewane odejście Franka sprawia, że świat Angeliny – do tej pory szczęśliwej, młodej mężatki – rozpada się. Pewnej późnej nocy zaczyna ona przelewać cały swój żal i gniew w jedyną czynność, która przynosi jej ulgę – w gotowanie. Zagłuszając emocje, jak w amoku przygotowuje talerz za talerzem pysznej lasagni, piecze chrupiący chleb, nacieranego ziołami kurczaka... Większość jedzenia rozdaje swoim sąsiadom – małej włoskiej społeczności Filadelfii.

Basil Cupertino, który właśnie zamieszkał po drugiej stronie ulicy, jest wręcz urzeczony potrawami, które Angelina przygotowała tej bezsennej nocy i proponuje jej gotowanie dla niego. Wkrótce wieści o jej niezwykłych zdolnościach kulinarnych rozchodzą się coraz szerzej i Angelina gotuje już dla siedmiu nieżonatych mężczyzn. Stopniowo odkrywa magiczną moc jedzenia, które może uleczyć, zbliża do siebie ludzi, i być może może dać szansę na drugą miłość.

„Kawalerowie Angeliny” to wypełniona po brzegi domowym ciepłem, słodka opowieść o przezwyciężaniu żalu, podążaniu za własnym sercem... i jedzeniu, oczywiście.

Przekonaj się, jakie dania pozwoliły Angelinie podbić serca sąsiadów – dzięki fantastycznym przepisom, zamieszczonym w książce, teraz także i Ty możesz odkryć smakowite sekrety włoskiej kuchni!

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Replika
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7674-176-5
Ocena: 4.91
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: BARMAN2005
25 IV 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają