Kup książkę [edytuj książkę]

W zapomnieniu

Czy mówiłem już kiedyś, że cię kocham? Nie? To kiedyś Ci powiem...

Michał to mężczyzna z przeszłością. Magda to kobieta z przyszłością. On – charyzmatyczny gangster – mieszka w tym mieście zapomnienia od zawsze, ona – młoda pedagog – wraca po latach do rodzinnych korzeni.

Michał samodzielnie wychowuje młodszego brata, który jest podopiecznym Magdy. Wychowawczyni dostrzega w chłopcu ogromny potencjał i postanawia pomóc w jego wykształceniu.

W świat, gdzie liczą się duże pieniądze, łatwe kobiety, szybkie samochody oraz brudne interesy wkracza dziewczyna szczera i czysta. Oddaje serce mężczyźnie, którego życie nauczyło, by nikomu nie ufać. Tych dwoje ludzi staje u progu uczucia zmieniającego spojrzenie na świat i sprawiającego, że przeszłość przestaje mieć znaczenie, a ważne jest jedynie to, co mogą razem stworzyć.

Taki uczucie zdarza się tylko raz, drugiej szansy los już nie da. Lecz czy jest miejsce dla miłości w tym zapomnianym mieście?

„W zapomnieniu” to pełna dramatyzmu, emocji i uczuć opowieść o próbie znalezienia właściwej drogi w życiu i o tym, że prawdziwej miłości nie da się zapomnieć ani odrzucić.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Michał leżał dalej z głową ukrytą pod poduszką i zagryzał zęby na prześcieradle, żeby nie wyć z bólu, który ogarnął go całego i sparaliżował. Wiedział jedno – jeżeli ona straci dziecko, a Marcin pójdzie do domu dziecka, to ten pierdolony świat zasługuje tylko na to, żeby go znienawidzić i zniszczyć. I on, Michał, to zrobi. Zniszczy wszystko wokół, a potem siebie."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 VI 2012 (ponad 12 lat temu)
+2 0


"Chodzi o to, że jesteś moją kobietą i kocham cię tak mocno, jak tylko możesz to sobie wyobrazić. Wiele razy byłem zły na ciebie, że tu wróciłaś, uważałem to za głupotę, ale wiem, że takie było moje przeznaczenie. Żebyś tu wróciła, żeby stało się to, co miało się stać, żebym to wszystko przeżył razem z tobą, bo bez ciebie nie dałbym rady. Nie wiem, co jeszcze mnie czeka, może pójdę do więzienia, może nie czeka mnie świetlana przyszłość, ale wiem, że nie mogę być w niej bez ciebie. Kocham cię, Magda, jesteś dla mnie wszystkim, co dobre, czyste, piękne – patrzył na nią roziskrzonym wzrokiem, aż poczuła, że cała drży, i to wcale nie z zimna."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 VI 2012 (ponad 12 lat temu)
+2 0


"Najgorszy dla człowieka jest moment, kiedy nie widzi sensu swej egzystencji, kiedy widzi, że nie ma dla kogo żyć."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 VI 2012 (ponad 12 lat temu)
+2 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7722-395-6
Ocena: 5.45
Liczba głosów: 11
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: saskia
19 IV 2012 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają