Kup książkę [edytuj książkę]

Love Factor

Po prostu śpiewam. Bo kiedy śpiewam, to jakbym szła po tęczy.

Estella ma tylko jedno marzenie: śpiewać. Ale jej ojciec zawsze się temu sprzeciwiał. Zmusił ją, żeby zamiast uczyć się w szkole muzycznej, skończyła liceum z rozszerzonym programem językowym. Teraz, mając osiemnaście lat i maturę, zaczyna rozumieć, że jeśli pragnie być szczęśliwa, musi sama poszukać swojej drogi. Zaczyna od castingu do słynnego telewizyjnego show pod tytułem "Muzyka marzeń". A uczestnictwo w tym programie przyniesie jej nie tylko spełnienie marzeń, lecz także miłość...

Powieść dla młodzieży Love Factor zainspirowana niezwykle popularnym TV show X Factor

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy przebrzmiała ostatnia nuta, absolutna cisza trwała przez dłuższą chwilę. A potem wybuchły oklaski. Wiele osób oklaskiwało ich na stojąco. Pierwszy wstał jej ojciec. Uśmiechała się, a w jej sercu ledwie się mogło pomieścić tyle radości. Teraz Valeria miała zaśpiewać swój drugi kawałek. Ale to już nie miało znaczenia. Estella wiedziała, że do niej należy zwycięstwo.
Wygrała, bo będzie śpiewała z Borisem.
Wygrała, bo spełnią się jej marzenia.
Ale przede wszystkim - wygrała, bo znalazła miłość."
Dodał: Talia11 Dodano: 13 X 2013 (ponad 11 lat temu)
0 0


"- Ta żmija Valeria zmarnieje ze zgryzoty - zawołała po programie Laura, podnosząc do góry kieliszek szampana. Wyszły we dwie, żeby uczcić swoje sukcesy. Pierwszy to ten, że obie przeszły do następnego etapu a drugi - że tego wieczoru Estella otrzymała najwięcej głosów, bijąc Valerię na głowę, przynajmniej o piętnaście procent."
Dodał: Talia11 Dodano: 13 X 2013 (ponad 11 lat temu)
0 0


"Usiadła na łóżku i spojrzała na wyświetlacz telefonu. W tej samej chwili przyszła jakaś wiadomość. 'Przykro mi za dzisiejszy wieczór. Chciałbym być tam gdzie ty.'
Ivano! Estella uśmiechnęła się. To nie do wiary, napisał do niej właśnie wtedy, gdy ona myślała o tym samym! Jakie to romantyczne!"
Dodał: Talia11 Dodano: 13 X 2013 (ponad 11 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 13 X 2013, 20:54:56 (ponad 11 lat temu)
0 0
Czytałam w swoim życiu naprawdę sporo książek. I sama się dziwię z jakim przywiązaniem, rozkoszom i wzruszeniem czytałam to dzieło. Muszę stwierdzić, że to jedna z najpiękniejszych książek jakie kiedykolwiek czytałam (a było tego sporo). Koniecznie trzeba to przeczytać. Książka opowiada o marzeniach, dążeniu do celu, podłym show-biznesie, miłości i o wielu innych wspaniałych rzeczach. Przeczytałam na jednym wdechu. A kiedy skończyłam zorientowałam się, że cały czas wstrzymuję oddech. NIESAMOWITE. Tylko jedna książka wzbudziła we mnie tylko trochę podobne emocje.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Akapit-Press
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-62955-10-7
Ocena: 5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
12 X 2011 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają