Kup książkę [edytuj książkę]

Haker. Prawdziwa historia szefa cybermafii

Historia człowieka, który przejął kontrolę nad cyberprzestępczym podziemiem.Max „Iceman” Butler, nie ruszając się sprzed klawiatury, zgromadził dane z blisko dwóch milionów kart kredytowych. Za pomocą sieci podporządkował sobie tysiące oszustów z całego świata i stał się głową cybermafii.Historia Icemana została spisana przez innego hackera - Kevina Poulsena - człowieka, który otrzymał najdłuższy wyrok za hacking w dziejach USA.Z tej książki dowiesz się, jak przy pomocy faksu, telefonu i odrobiny charyzmy, w łatwy sposób wydobyć od poważnej firmy konsultingowej tysiące dolarów. Poznasz kulisy wojen hackerów. Dowiesz się więcej o ludziach, których ofiarą możesz stać się w każdej chwili.

Historia, która zafascynuje i sprawi, że dwa razy zastanowisz się zanim zapłacisz kartą lub zalogujesz się do swojego konta.Odważysz się ją przeczytać?


[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 18 I 2014, 13:23:33 (ponad 10 lat temu)
0 0
Sięgnęłam po "Hakera" zupełnie przypadkowo, ale opis książki bardzo mnie zaciekawił. W miarę czytania, cała historia zaczęła mnie bardzo wciągać i po prostu już musiałam wiedzieć, jak się skończy. Jest książka bardzo dobra, dla każdego, kto interesuje się tym, co dzieję się w otaczającym nas świecie. Warto przeczytać chociażby ze względu na to, jakie inne strony ma Internet, z których często nie zdajemy sobie sprawę i jak można go wykorzystać. Polecam serdecznie
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-240-1659-4
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: shczooreczek
09 IX 2011 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają