Kup książkę [edytuj książkę]

Lara Croft Tomb Raider: The Amulet of Power

Nareszcie jest - pierwsza książka z nowej serii przygód Lary Croft na podstawie znanej gry komputerowej. "The Amulet of Power" opowiada o nigdy wcześniej nie prezentowanych wydarzeniach dziejących się pomiędzy grami "The Last Revelation", a "The Angel of Darkness". Uwięziona w ruinach egipskiego grobowca, Lara staje w obliczu śmierci... po czym los interweniuje i kieruje ją na trop starożytnego talizmanu mocy.

Lara Croft - archeolog i podróżniczka - przemierza świat w poszukiwaniu starożytnych artefaktów, zapomnianych grobowców czy też zagubionych miast. Niezwykle sprawna fizycznie i niesamowicie żądna przygód, nie odpowiada przed nikim i podróżuje przed siebie, nie bacząc na niebezpieczeństwo.

Gdy Lara dociera na Bliski Wschód, mimo rozpowszechnianych plotek o jej śmierci, fanatycy religijni wierzą, że odkryła miejsce ukrycia zaginionego Amuletu Mareisha. Utracony podczas oblężenia Chartumu, amulet podobno przekazuje właścicielowi niespotykaną moc. Niektórzy chcą zdobyć ten talizman, inni chcą go zniszczyć, jednak obie strony robią to samo - ścigają Larę. Podczas gdy bohaterka walczy z wyszkolonymi wojownikami i bezlitosnymi najemnikami oraz rozpaczliwie szuka artefaktu, jedno staje się jasne: los świata ponownie jest w rękach rabusia grobowców.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Del Rey
Rok wydania: 2003
ISBN: 9780345461711
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DianaDelryn
28 VIII 2011 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają