Kup książkę [edytuj książkę]

Pudełko w kształcie serca

Jaki ojciec taki syn!
Jude Coyne, gwiazdor ostrego rocka w mocno średnim wieku, prócz muzyki ceni sobie spokój, psy, kobiety – i swoja kolekcję. Jako zbieracz wszystkiego, co makabryczne i niesamowite, nie może przepuścić okazji zakupu ofiarowanego na aukcji internetowej... ducha. Kiedy jednak w jego domu pojawia się garnitur nieboszczyka w czarnym pudełku w kształcie serca, Jude odkrywa, że za swoje pieniądze dostał znacznie więcej, niż się spodziewał. Duch bowiem jest prawdziwy – i ma swoje plany… „Pudełko w kształcie serca” to debiutancka powieść Joe Hilla, syna najbardziej znanego współczesnego autora horrorów Stephena Kinga.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Bardzo, ale to bardzo chciałabym przeczytać tę książkę, ale problem w tym, że nie ma jej nigdzie, w żadnej księgarni, a na stronie Empika jest, ale niedostępna :( Czy ktoś może wie, gdzie mogłabym ją dostać?... *smutek*
Dodano: 11 IV 2014, 00:15:52 (ponad 8 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 26 VI 2014, 13:47:07 (ponad 8 lat temu)
0 0
"Pudełko w kształcie serca" za początku mnie wciągnęło, dalej było już trochę gorzej, ale tak gdzieś od połowy ponownie dałam się wciągnąć w wir wydarzeń. Autorowi wyszedł całkiem ciekawy horror z dobrym zakończeniem. Jednak brakowało mi tu niezapomnianego klimatu, czegoś, co sprawiłoby, że długo nie zapomnę tej powieści. To trochę wina tego, że za bardzo starałam się porównać "Pudełko..." do powieści Kinga. Niemniej jestem usatysfakcjonowana, sięgnę po inne książki autora i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2007
ISBN: 9788374696104
Ocena: 4.42
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
13 VII 2009 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają