Kup książkę [edytuj książkę]

When He Was Bad

Shelly Laurenston - "Miss Congeniality"
To te cholerne pończochy, które się mnie za każdym razem. Mają tę seksowną małą linię w dół z tyłu i nie mogę pomóc, ale patrzeć na jej nogi ... nieustannie. A można by pomyśleć, że ma być na mnie jak każdy inny kobiet w Seattle. Jestem młody, przystojny, i pewnego dnia będę Alpha Male z mojej rodziny Pack. Ale profesor Irena Conridge działa jak ja nawet nie istnieje. Jak to możliwe? Teraz ona ma wrogów pochodzących z wyrobów z drewna i muszę ją chronić. Dlaczego? Bo to rodzaj człowieka jestem. Tak, jestem, że niesamowite. Oczywiście, to nie boli, że podczas gdy ja pracuję, aby zapewnić jej bezpieczeństwo, że będziemy spotykać się w moim domu. To godzina ... dni nawet, że mam Irene Conridge prawo, gdzie chcę ją.

Cynthia Eden - "Wicked Ways"
Jestem zbyt niebezpieczne dla niej. Ja to wiem, ale nie mogę dostać mój nowy seksowny sąsiad z mojej głowy. Kiedy słyszę jej krzyk jedną noc, ostatnią rzeczą, jaką absolutna spodziewać się jest Miranda Shaw - gwiazda moich najgorętszych fantazji - został zaatakowany przez wampira. Teraz nieumarłych kretyn jest za nią, a ja jestem tylko przeszkodą stojącą między pięknej pani i mordercy, którzy po prostu nie zatrzyma. Cóż, szkoda na niego, bo to wampir właśnie zrobił największy błąd swojego życia po śmierci - on splątane z shifter. Miranda, dobrze, że jest tak zajęty, oglądając się na niego, że nie zobaczą mnie zbliża się do niej - nie, dopóki nie jest za późno - i mam zamiar pokazać jej, jak dziki mogę ...

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.57
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
25 XII 2010 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają