Kup książkę [edytuj książkę]

Bliźniacy z Tribeki

Bliźniacy z Tribeki - codzienne zycie VIP-ów, kulisy PR i marketingu filmowego i walka o komercyjny sukces - w pelnej humoru i dystansu powieści Rachel Pine.

Codzienne życie VIP-ów, kulisy public relations i marketingu filmowego oraz bezpardonowa walka o komercyjny sukces w błyskotliwej, wciągającej powieści, która obnaża mechanizmy show-biznesu.
Karen Jacobs rozpoczyna pracę w dziale public relations znanej wytwórni filmowej. Twardą ręką rządzą tam budzący powszechną grozę bracia Waxmanowie. Wkrótce wciąga ją szaleńczy wir przygotowań oscarowej gali, kolejnych premier, kontaktów z dziennikarzami i agentami chimerycznych gwiazd. Czytelnik ma świetną zabawę, odgadując zaszyfrowane tytuły głośnych filmów i nazwiska słynnych aktorów oraz poznając ciekawostki związane z ich charakterem i życiem.
Autorka w dowcipny sposób, z dystansem, przedstawia "wielkich tego świata" i styl ich działania. Z barwnego opisu wyłania się jednak ważne pytanie: jak daleko można się posunąć i do jakich manipulacji się uciec, żeby wykreować kinowy megahit?

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: REBIS
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7301-752-6
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: disappear
12 VIII 2010 (ponad 14 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają