Kup książkę [edytuj książkę]

Zbieracz Burz. Tom 2

Na Burzycielu światów ciąży okrutna misja powierzona mu przez samą Światłość. Jednak droga do celu pełna jest bólu, walki, szalonych Skrzydlatych i istot, które powinny pozostać w uwięzieniu w Pandemonium przez eony.

Do Królestwa Niebieskiego już od wieków nie zagląda Bóg. Archanioły sprzymierzają się z diabłami, natomiast nad głową Daimona Freya zbierają się ciemne chmury. Skrzydlaty ukrywa się i zmuszony jest zaufać tym, na których w przeszłości nawet by nie podniósł wzroku. Kto okaże się sprzymierzeńcem a kto wrogiem? Na Abaddona został wydany już wyrok - w końcu przedwiecznego, szaleńczego Apolyona nie można odwołać. W Niebie nastaje cisza przed burzą...

Maja Lidia Kossakowska opisuje świat aniołów, diabłów, niezwykłych istot i ludzi. W tym świecie nawet Skrzydlaty ma ludzkie wady, a Głębianin duszę.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wszyscy jesteśmy aniołami, myśli cierpko. Zrobimy, co się da, żeby zapanował pokój, pojednanie i zrozumienie. To dla nas wygodne, jasne. I właściwe. I korzystne.
Dla dobra Królestwa.
Oczywiście dla dobra Królestwa."
Dodał: Kasumi1580 Dodano: 12 VI 2013 (ponad 10 lat temu)
0 0


"- Do licha, praktykuję jogę mefistofeliańską. Nie zauważyłeś? To dość łatwo stwierdzić. Jeśli ktoś trzyma na kolanach rozłożoną książkę i gapi się na nią z uwagą, zwykle oznacza to, że odcyfrowuje litery. Czyta, innymi słowy. Nie wszyscy są analfabetami, Luc. Wiem, smutne, ale prawdziwe. Spróbuj się z tym pogodzić."
Dodał: Kasumi1580 Dodano: 12 VI 2013 (ponad 10 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7574-215-2
Ocena: 5.18
Liczba głosów: 35
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
11 VIII 2010 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają