Kup książkę [edytuj książkę]

Czarna łabędzica: Córka burzy

tytuł oryginany: Storm Born

Opis

Eugenie Markham zarabia na życie wypędzaniem duchów i innych pozaziemskich szumowin nawiedzających świat śmiertelników. Teraz musi odnaleźć nastolatkę uprowadzoną do Zaświata. I staje się celem najgroźniejszych paranormali. Wprawdzie posługuje się z równą wprawą różdżką jak pistoletem, ale potrzebuje sojuszników - i znajduje ich: w uwodzicielskim czarowniku i olśniewająco przystojnym zmiennokształtnym. Lecz żaden z nich nie ocali jej przed największym niebezpieczeństwem - jakie kryje się w samej Eugenie. I w mrocznych mocach, które budzą się w niej do życia...

Seria Eugenie Markham (Czarna Łabędzica):

1. Córka burzy
2. Królowa cierni
3. Iron Crowned
4. Shadow Heir

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Wszyscy przecież jesteśmy samotni - odparłam ze smutnym uśmiechem.
- Owszem, myślę, że wszyscy kończymy samotnie, niezależnie od tego, co twierdzą piosenki i pogodne historyjki. Możemy tylko wybrać z kim chcemy być samotni."
Dodał: OnaNibyNic Dodano: 10 V 2012 (ponad 11 lat temu)
+1 -2


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 14 III 2015, 13:51:12 (ponad 8 lat temu)
0 0
"Córkę burzy" przeczytałam tylko, dlatego że na któreś imieniny brat podarował mi się drugą część, a ostatnio postanowiłam się wziąć za nieprzeczytane książki w mojej małej biblioteczce. Jak mi się podobała powieść? Tak sobie. Jest lekka i przyjemna, czyta się ją bardzo szybko. Pomysł był nawet ciekawy. Ale co najbardziej nie podoba mi się w tej powieści to motyw miłosnego trójkąta, naprawdę mam dość czytania o tym, jak to dziewczyna nie może wybrać pomiędzy dwoma mężczyznami. Nuda. Już chociaż ktoś mógłby odwrócić rolę, byłoby to chociaż jakaś niewielka odmiana. W powieści nie brak scen erotycznych, jednak wydawały mi się strasznie sztuczne. No nic, powieść średnia, ale przyjemna. Polecam fanom tego typu literatury.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-241-3936-1
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 29
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: m3gado
08 VIII 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają