Kup książkę [edytuj książkę]

Twój klucz do nieba

Czy zdarzyło Ci się kiedyś uważnie przyglądać czy to w telewizji, czy też na żywo, zawodnikom rozgrywającym mecz gry zespołowej? Jeśli jesteś zagorzałym kibicem, to może nawet dość często. Pewnie więc to dla Ciebie oczywiste, że każdy profesjonalny zawodnik zna dokładnie wszystkie reguły, jakie obowiązują w danej grze. Co jednak by się stało, gdyby ktoś musiał rozegrać mecz zupełnie nie znając zasad?

Każdy z nas nieustannie bierze udział w bardzo wyjątkowym meczu. Ten mecz to Twoje życie. Bo w życiu, podobnie jak w każdej grze zespołowej, obowiązują pewne reguły. Pytanie tylko, czy dokładnie znasz wszystkie prawa, które obowiązują w tej najważniejszej rozgrywce? Czy na pewno jesteś świadomym graczem swojego życia?

* Ta książka, pełna inspiracji i zachęty, w jasny i prosty sposób przedstawia Ci najważniejsze duchowe prawa, które rządzą ziemską rzeczywistością.
* Ta książka, żywo ilustrowana przykładami i metaforami, pokazuje Ci, jak możesz zacząć żyć zgodnie z tymi prawami, aby stać się pierwszoligowym zawodnikiem gry zwanej życiem.
* Ta książka pozwala Ci odnieść zwycięstwo w Mistrzostwach Świadomego Życia, w których nagrodą jest Twoje szczęście, sukces i dostatek
* Ta książka daje Ci klucz do nieba.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Newmind
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-60928-00-4
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DianaDelryn
18 VII 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają