Kup książkę [edytuj książkę]

Powiedziałem coś nie tak?

Błyskotliwa powieść o tym, co w miłości możliwe i niemożliwe.

Jak w Nowym Jorku dwoje ludzi może znaleźć miłość?
Barry i Justine poznają się w samolocie nad lotniskiem La Guardia tuż przed Bożym Narodzeniem. Barry jest kierownikiem działu promocji produktów spożywczych, który od roku nie umówił się z żadną dziewczyną. Mieszka w mieszkaniu po swoich rodzicach na Upper West Side, do którego przyjął zepsutego i bogatego współlokatora, mającego po trzy dziewczyny na raz, za to zawsze zalegającego z czynszem. W pracy wszyscy koledzy Barry'ego są żonaci, podobnie jak jego przyjaciele - i większość ma dzieci. Barry naprawdę pragnie znaleźć "tę jedyną". Justine jest piękną, bystrą i ambitną prawniczka, z poważnymi widokami na zastanie wspólniczką w przebojowej nowojorskiej firmie specjalizującej się w fuzjach i przejęciach. Ma powyżej uszu umawiania się z facetami, tym bardziej, że ostatnio szczęście jej w tym względzie nie dopisuje. Znajomi i przyjaciele nie ustają w usiłowaniach znalezienia jej partnera, jej cierpliwość jednak zaczyna się wyczerpywać. Woli raczej spędzać czas w swoim mieszkaniu, w towarzystwie psa, popijając sos do sałatek na kolację i oglądając Dźwięki muzyki na wideo.
Tych dwoje spotyka się w nad wyraz niebezpiecznych, absurdalnych i jednocześnie niezwykle romantycznych okolicznościach. Czy jednak zrozumieją, że są dla siebie stworzeni
Valerie Block, w jednej z najlepszych debiutanckich powieści ostatnich lat, opowiada ich historię z tak cierpkim humorem i przepełnionym słodyczą smutkiem, że nie sposób się od niej oderwać. A kreślony przez nią obraz życia w pojedynkę w swej prawdziwości wprost rozdziera serce.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: ZYSK I S-KA
Rok wydania: 2004
ISBN: 8372985618
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DianaDelryn
13 VII 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają